Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Elképzelhető, hogy idegen...

Elképzelhető, hogy idegen civilizáció űrhajói meglátogatták már a Földet akkor, mikor még nem élt rajta ember?

Figyelt kérdés
Mondjuk az elmúlt 4 milliárd évben bármikor

2013. márc. 9. 10:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyéni fantázia kérdése, hogy kinek mi elképzelhető. Erre tudományos válasz szerintem nem létezik.
2013. márc. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Elképzelni mindent lehet...
2013. márc. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Az is elképzelhető, hogy én valójában egy láthatatlan rózsaszín egyszarvú vagyok, aki a nyelvével nyomogatja a billentyűket. De azért nem túl valószínű...
2013. márc. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, elképzelni mindent ellehet. De erre semmi bizonyíték nincs már ennyi idő elteltével.
2013. márc. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sőt az is elképzelhető, hogy a világunk valójában egy pillangó álmában létezik. De ez nem tudományok kategóriába tartozik.
2013. márc. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

"Sőt az is elképzelhető, hogy a világunk valójában egy pillangó álmában létezik."

Hmmm.. ez egy érdekes gondolat! :)

2013. márc. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Képzeld el. De végig. Miért indultak el? Ha végre akadtak egy bolygóra, mit akartak kezdeni vele? Csak úgy nézelődni jöttek?

Ha mindent alaposan és logikusan végiggondolsz, hamar juthatsz olyan következtetésre, hogy ez vagy akkor volt, amikor még számukra ez a bolygó lakhatatlannak minősült, vagy nyoma lenne. Gondold el fordítva, mit tenne az emberiség ilyenkor.

2013. márc. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"...hogy ez vagy akkor volt, amikor még számukra ez a bolygó lakhatatlannak minősült, vagy nyoma lenne."


Miért gondoljuk, hogy ez a bolygó most lakhatónak minősül egy idegen lénynek? Ha mondjuk ők hetven fokos környezetet találnak kellemesnek 5% oxigént 10% metánt és 20% szén-dioxidot tartalmazó légkört igényelnek, most is leírhatják a Földet, mint lakhatatlan sivatagot.

2013. márc. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
igen, épp most képzeltem el
2013. márc. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Wadmalac ***** válasza:
Csak egy módon bizonyítható kétség nélkül. Meg kell kérdezni a dinókat. :)
2013. márc. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!