Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Valaki küldene nekem kidolgozo...

Valaki küldene nekem kidolgozott kémia emelt érettségi (szóbeli) tételeket? Vagy esetleg olyan, aki már túl van rajta, és sikeresen fel is vették, és ezáltal szívesen megosztaná velem?

Figyelt kérdés

2013. márc. 20. 07:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem hiszem, hogy sokat változott azóta, emelt érettségire kémiából nem voltak 2-3 éve még tételek, csak témakörök, amik nem voltak mások, mint a Villányi féle könyv tartalomjegyzékének részei, így fölösleges kidolgozni szerintem. (ha csak nem akarod a könyvet kidolgozni)

2013. márc. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szevasz

én tavaly érettségiztem, a tételeket nem kaptuk meg. A középszintesek sem. Ugyanis azok mindig mások. De igen, ahogy az előző válaszoló írta, Villányi bácsi könyveiből egész jól fel lehet készülni.

A kísérletekről viszont kaptunk egy listát, hogy előre át tudjuk gondolni hogy mit hogyan csinálnánk, akár elvégzendő volt, akár nem.

2013. márc. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!