Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi a bizonyíték az evolúcióra?

Mi a bizonyíték az evolúcióra?

Figyelt kérdés

Ki Darwin, hogy megmondja, hogy honnan származik az ember? Egy ugyanolyan ember, mint te vagy én. Attól még, hogy írt egy pár könyvet (amiben semmit nem bizonyított) az ember származásáról, még nincs igaza.


Én nem azt mondom, hogy az evolúcióval foglalkozó tudósok buták Nem kezelem úgy őket, mintha butábbak lennének nálam. Sokkal többet tudnak nálam, de van valami amit én tudok és ők nem: az evolúció egy hamis tanítás. Innentől szegények egy ilyen hazugságban/ért dolgoznak egész életükben… Sajnálom őket, meg azokat is, akikbe tömik ezt a hazugságot. Ami a legnagyobb baj, hogy még csak észre sem veszik, hogy az amivel foglalkoznak nem is létezik…


ha az ember állatból fejlődött ki, akkor elvileg más emberhez hasonló, magasabb állatoknál magasabb rendű élőlénynek kellett volna kifejlődnie, nem a majomtól közös őstől, mint az ember, hanem mondjuk elefánttól közös őstől, ha az a evolúció igaz lenne akkor megmondaná, hogy mi lesz az emberrel a halála után


Egyébként, ha az evolúció ennyire igaz, akkor a kereszténységről miért hallottak sokkal tobben mint arról? Akkor az evolúcionisták miért nem arra használják az idejüket, hogy az “igazságot” hirdessék, hogy a sok “tudatlan” megtudja az “igazságot”? Miért van az, hogy a Bibliát még kinyarwanda és egy csomó ilyen “ismeretlen” nyelvekre lefordították, Darwinról meg azt sem tudják, hogy volt e?! Miért van az, hogy egy igaz keresztény életét is képes Istenért adni? Azért, mert nem létezikIsten mi?!


évmilliárdokban számolni? annyi idő alatt már rég teljesen lekopott volna a földfelszín, meg az ember már kitalált volna elég hülyeséget ahhoz, hogy elpusztítsa magát jóval, már előttünk. A teremtéstől számított kb tízezer év is elég volt rá, nem hogy egy millió


Ehhez képest még soha nem tapasztaltam az evolúciót, pedig, ha lenne már kellet volna. Még szerencse, hogy senki sincs még a 10 mérföldes körzetemben aki igaznak vallja az evolúciót


Ennyiből én is írhatnák egy ezer oldalas könyvet, amiben rizsálnék mindenféle megalapozatlan tényt állítanék mondjuk a békák eredetéről. Mint Darwin: Az ember a majomtól származik. Ha ő mondhat ilyet, akkor én is mondhatok olyat, hogy a béka a haltól származik, mert tud úszni ezért hasonlít a halra… Gondolom senki nem fogadná el ezt az állítást. Darwin ugyanezt csinálta! Az ember hasonlít a majomra ezért attól származik


Ha az evolúció igaz lenne, akkor a nőknek ki kellett volna halnia mert az evolúció szerint az erősebb elpusztítja a gyengébbet.


2013. máj. 30. 11:01
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Ez a kedvenc idézetem tőle:


"Nekem meg a kedvencem: "Survival of the fittest" (Darwin: Origin of Species, tehat az angol Fajok eredete). Ez azt jelenti, hogy az erosebb tulel a tobbi meghal. Ha ez igy lenne, akkor nem lennenek nok, mert ok gyengebbek a ferfiaknal. A "gyenge" noknek el kellett volna pusztulniuk, hogy az "eros" ferfiak tuleljenek, mert az erosebb el. De ez ugyebar nem tortent meg, az evolucio megint megbukott..."

2013. máj. 30. 16:30
 12/17 Wadmalac ***** válasza:
Már nem azért a húsz fillérért, de ott egy kupac nyitott aktív kérdés, ahol már megy a kreacionisták és evolúció-pártiak harca. Itt is minden egyes hozzászólás a visszhangja azoknak. Nem lenne jobb ott folytatni, mint megint belekezdeni egy tök ugyanolyanba?
2013. máj. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, te egyszerűen egy buta,tanulatlan ember vagy. Ki Arkhimédész,hogy megmondja:" Minden vízbe mártott test...",ki Pithagorasz,hogy megmondja:" A derékszögű háromszög..."...A tudomány még számodra is nyitva áll. De soha nem vettek fel sehova,meg lusta is vagy tanulni,ezért elmentél vallásosnak,azok úgyis minden hülyét befogadnak. Ott legalább jól érzed magad ostoba!!!
2013. jún. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Most,hogy újraolvastam a kérdésedet,hát haver??? Emberek,létezik,hogy valaki ennyire tudatlan és buta legyen??? Anyám,hogy kéne kilőni a holdra,még a levegő is kár belé...Végigtanultam az egyetemet és egy ilyennel kell a levegőn osztoznom??? Mindjárt kiszaladok a világból is...
2013. jún. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Könnyű azt szajkózni, amit az iskolában a fejetekbe vertek. De néha a tudomány is fejlődik: [link]

[link]

A genetikai információ sem alakul ki magától.

2013. szept. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Wadmalac ***** válasza:

"A genetikai információ sem alakul ki magától."

Honnan tudod, ott voltál? :D

Egyébként vannak új teóriák, amelyek elég esélyesek, hogy az RNS-t hozhatták meteoritok.

Honnan?

Hát nem az Olymposról, szóval a kreacionistákon ez sem segít. :)

2013. szept. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
húúú vazze .... te nem vagy egy semmi alak. ennyi szart összehordani ... gratulálok a teljesítményedhez.
2016. máj. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!