Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A világűr végtelen?

A világűr végtelen?

Figyelt kérdés
Mi van akkor,ha igen ? Akkor biztos vannak olyan bolygók ahol ugyan ez történik csak nem írom ki ezt a kérdést,vagy épp Audrey Bittonit kefélem. Mit gondoltok erről ?

#bolygó #végtelen #világűr #párhuzamosvagyvalami
2013. júl. 4. 17:07
1 2
 11/14 poiu ***** válasza:
Makoscsiga: igaz, helyesbítek. A belátható univerzumról pontos adataink vannak, az egészre ezek alapján lehet becslést tenni.
2013. júl. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Makoscsiga ***** válasza:

"A belátható univerzumról pontos adataink vannak, az egészre ezek alapján lehet becslést tenni."

És mekkora a belátható univerzum alapján becsült méretek az egész unvierzumnak? Csak mert én ilyenről még nem hallottam, és nagyon érdekel.

2013. júl. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 poiu ***** válasza:
2013. júl. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 ZZx ***** válasza:
Mi az a "világűr"..? Szerintem a kérdező is magára a "tér"-re azaz a végtelenre gondolt.. tehát a kérdés nem kérdés ill. emberi léptékben értelmetlen, ez is végtelen..:)
2013. nov. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!