Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Képes lenne az emberiség...

Képes lenne az emberiség megállítani a Föld forgását?

Figyelt kérdés
2013. szept. 25. 10:04
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Berta:ne haragudj, elborult az agyam, de ez már a harmadik hsz-od ehhez az értelmetlen kérdéshez.
2013. szept. 25. 16:39
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem a kérdés értelmetlen, hanem a kérdező. De másoknak talán segítenek a válaszok, akik hasonló színvonalon vannak.
2013. szept. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Okay, kérdező, nincs harag. :)

Velem is előfordul, hogy hirtelen felkapom a vizet; csak én direkt várni szoktam, mielőtt írok, és megválogatom a szavaimat.


Azért valamit elértél a privátoddal: te vagy az első, akit letiltottam. Pedig kaptam én már hasonló stílusú üzeneteket másoktól is; de soha nem reagálok rájuk privátban, nyilvánosan is csak ritkán.

És most feloldottam a tiltást. :)


És ez most a 4. válaszom ehhez az értelmetlen kérdéshez... :D

2013. szept. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Akkor ismét írhatnék? :)
2013. szept. 25. 18:00
 15/15 anonim ***** válasza:

Éééés a kérdező kiprovokálta az 5. válaszomat ehhez a kérdéshez... :DDD


A letiltás azt jelenti, hogy a címzettnek küldött üzenetek automatikusan törlődnek, a feladó hiába küldte el. Tehát a tiltás ideje alatt is írhattál volna, csak én nem tudtam volna róla.

Remélem, nem azért kérdezted, mert megint sértegetni akarsz... Akkor végleg letiltalak, nincs több esély. :)

2013. szept. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!