Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az ember ki tudja tekerni/törn...

Az ember ki tudja tekerni/törni a saját nyakát?

Figyelt kérdés
Mármint nem a tizedikről leugorva,hanem "csak úgy",két kézzel,ahogy pl.Scorpion csinálja a Mortalban,vagy mint a Yakuzás filmekben a rituális öngyilkosságoknál.
2009. nov. 11. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Nem. Mert egy bizonyos pont után meghalnál, mielőtt tovább fordíthatnád a nyakadat (remélem, érthetően írtam). Így nem tudod teljesen körbefordítani a fejedet a nyakad körül (na meg a természetes életösztön sem engedi).
2009. nov. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy értette, hogy annyira meg tudja-e az ember magának tekerni, hogy belehaljon. Szerintem a válasz igen, hogyha elég nagy erővel rántja meg, akkor lehet, de szerintem nincs ember, aki ezt megcsinálná.
2009. nov. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
nincs olyan ember? mert szerinted olyan ember sincs aki harakiri-t hajt magán végre?
2009. nov. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos azok, akik ebben mesteri szintre jutottak, nem tudták átadni a módszert.
2009. nov. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
igen, de ez azért nagyon rossz játék, mert ha nem halsz meg, akkor nyaktól lefelé bénulsz le, és akkor már megölni sem tudod magad. ha elég g@ci a családod, akkor életben tarthatnak még évtizedekig, úgy hogy semmit sem tehetsz ellene. :o
2009. nov. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem olyan ember ma már nincs aki harakirit hajt magán végre, szóval a válaszom igen.
2009. nov. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
30%
Öngyilkos merénylők is harakirit hajtanak magukon végre, nem rég volt egy: 2001.. rémlik?
2009. nov. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha az életösztön nem tart vissza, akkor igen.
2009. nov. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A Yakuza filmek alapfeltevése helyes, szóval igen, meg lehet csinálni.

Viszont a Harakiri régi szamuráj hagyomány JAPÁNBAN, a harakiri elvégzésének a módja benne van a Bushidóban is. Rgo nem egyenlő az öngyilkos terrosista merényletekkel. Csak a tisztánlátás kedvéért.

2009. nov. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha nem is teljesen de ma reggel már harmadik alkalommal roppantottam ki a nyakam, éppen hogy majdnem kitöröm ilyenkor most is fáj, soha életemben nem fájt a nyakam előtte, de egy hónapja ébredés közben önkéntelenül nyújtózkodom egyet de úgy hogy a bal kezemmel elnyomom jobbra erővel a fejemet ezért megrándulnak a nyakcsigolyáim, ma reggel pedig már kezdett helyrejönni megint megnyomtam ugyanúgy jobbra a fejemet nyújtózkodás közben de szerencsére felriadtam és abbahagytam de így is sikerült megint egy kicsit menyomni a nyaki gerincemet oldalra, valami rossz beidegződés lehet . pl. olyan mint mikor van egy seb az arcodon vagy a testeden és te mindig lekaparod félálomban , beszélek néhány orvossal hogy mitől lehet, addig is lekötöm ma estétől a bal kezem az ágyban és úgy alszom el hogy ne tudjam többet kireccsenteni a jobbra a nyakamat a bal kezemmel.
2019. dec. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!