Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi a leghasznosabb találmány...

Mi a leghasznosabb találmány az emberiség számára?

Figyelt kérdés
Álítólag a kerék a leghasznosabb találmány.Én a tűz hasznosítására gondolok,ha ez találmány?

2013. okt. 22. 20:20
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
10-es A bunkósbotot csak az ember használja.Például a majmok sem haltak ki,rovarokon és gyümölcsön,gyökereken élnek.Végül is vadázat nélkül is fennmaradtak volna,sőt a bunkósbotot főleg egymás ellen használták.
2013. okt. 23. 11:45
 12/21 Vree ***** válasza:
Ilyen egy bunkó kérdezőt...
2013. okt. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy kifejtettem a véleményem, már bánom, hogy megmutattam, máshonnan is lehet nézni a világot.

Igazatok van, egy hulladék, semmitérő senki vagyok, akinek semmi köze a témához, és nem is tudok semmit a menedzsmentről, a műszaki dolgokról és a hasznosság fogalma is teljesen fals bennem.


Nagyon sajnálom, hogy félrevezettem mindenkit!


Akkor jöjjön, amit kértetek, az önigazolós média csöpögés:


Ohh, kérdező, teljesen igazad van!

A legfontosabb a tűz hasznosítása, mint találmány. Mert azt egyáltalán nem a természet adta az embernek, és nem megfigyeléseken alapult, hanem kitalált, tudatosan felépített gondolatmenetek útján lett találmánnyá szerkesztve. És valóban a kerék egy haszontalan találmány, aki ilyet állít, hogy hasznos, az téved! Minden körbe forgó alkatrész helyettesíthető egy nem kerékkel is! És az elektromos áramhoz sem kell kerék, elég, ha van egy megvalósítható végtelen hosszú erőt kifejtését átvezető eszközünk. Az sokkal fontosabb és értelmesebb, mint a kerék. A kerékben nem is kell végtelen anyag, ezért látszik, hogy haszontalan. A végtelen anyagunk végtelenül hasznos lesz, és helyettesíteni tudja majd a kereket..



Elmentek ti a jó büdös πcsába!

2013. okt. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nektek nem válasz kell, hanem ok a belekötésre. Nem tudtok alternatívát felmutatni, csak a másikat lehurrogni.
2013. okt. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

#11: "A bunkósbotot csak az ember használja"

Igen, és csak az ember evolúciója gyorsult fel -> eszköz használata.

2013. okt. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
15 ös.A bunkós bot használata nem igen gyorsította az evolúciót,bár eszköz- de nem szerszám.Egyesek itt igen dühösek,pedig úgy tartja a mondás:aki kiabál annak nincs igaza!Vagyis érvei nincsenek,és nem tudja elviselni a más véleményt.Különben én fontosnak tartok minden jó találmányt,-pld.a kereket,a kommunikációt az emberek közt,stb.-de miért ne tarthatnám fontosnak a tüzet?Viszont van sok válaszoló ,aki a bunkós bot stílusban írogat.Bocs.hogy én nem megyek le erre a szintre,"urak".
2013. okt. 23. 18:06
 17/21 anonim ***** válasza:
Huh, a fene se gondolta volna, hogy egy ártatlan kérdés így felkorbácsolja az indulatokat és féktelen sértődésbe csap át. A politika rovatban már megszoktam (érteni ott se értem), hogy egyesek érzelmi problémát csinálnak abból, ha nem értenek velük egyet, de a tudomány rovatról eddig azt hittem, az érvek és ellenérvek terepe. Meg azt is, a tudomány és érzelem két terület. Íme a bizonyság, hogy tévedtem. De nem ezért bánkódom.
2013. okt. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
17-es sajnos itt tart a komunikáció-amit az egyik tisztelt válaszoló fontos találmányként említ.Én sem értem a reakciókat,csak mint érdekes kérdést írtam,véleményeket,ellen véleményeket szerettem volna hallani.és nem bunkózást.Talán itt élik ki agresszivitásukat,mivel itt lehet!Valóban találóan írtad le a lényeget.Persze érdekelt volna az is-De nem is emiatt bánkódom.-mondatod mit takar,nem folytattad?!
2013. okt. 23. 18:50
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem az orális szex.
2013. nov. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
te vagy a leghasznosabb/haszontalanabb találmány ezt te döntöd el :D
2015. jan. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!