Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miért van égett szag az...

Miért van égett szag az asztal alatt?

Figyelt kérdés
Néha égett szag csapja meg az orrom,Vagy olyan nem is tudom.. Az asztal alól jön. Nem tudom mi okozhatja. Nem első eset. A gép megy az nem olvad. A macska sem pisilt oda. Én is fürdök, a lábam se büdös. És a legfurcsább hogy nem mindíg érezni. Mi a fene lehet?

2013. okt. 31. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez tényleg furcsa. Hiszed, ha nem, a számtechnikai iskolában a nyomtatónak olyan sz*rszaga volt. A festék miatt volt.

A barátnőm meg egyszer említette, hogy az ő gépének is ilyen szaga volt, 2 nappal később jött rá, hogy a CD-tartóból áradt a szag.

2013. okt. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Lehet a por ami jön ki a masinából.
2013. okt. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valszeg a gépből jön. A sok műanyag, festék, lakk, kábel? Valamelyik nem állja a meleget...
2013. okt. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Laptopom van azt annyi. semmi más nincs bedugva. Lehet az elosztó? Vagy a falakban az alu réz kombinációs régi elektromos hálózat?? Vagy blefingott valaki a pozdorja ikeás iróasztalomba?
2013. nov. 1. 04:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet zárlatos a konnektor, elosztó, és "áthúz", szikrázik - annak van égett szaga. Mindenképpen ajánlatos megnézni :)
2013. nov. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké
2013. nov. 1. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!