Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Diszkusszió 01 (by fanyúl) :...

Diszkusszió 01 (by fanyúl) : NA Avogadro állandó?

Figyelt kérdés

Kérem wikipedia-s linkek és gúnyos megjegyzések mellőzését, köszönöm.

Úgy döntöttem, hogy 2013.11.16-án elindítom a fizikai és kémiai természeti állandókat népszerűsítő és megbeszélő sorozatomat "Diszkusszió" címmel, amelyre a Gyakorikérdések.hu kiváló hátteret nyújt. Hálás vagyok eme honlap által kínált lehetőségért.

Célom a tananyagban méltatlanul kevés figyelmet kapó természeti állandók megismertetése és a jövőnket jelentő fiatalság tudományos szemléletének fejlesztése.

Bárki bekapcsolódhat eme eszmecserébe kortól, végzettségtől függetlenül, ami lényeges, hogy saját gondolatát fogalmazza meg, amit természetesen nem kell szégyellni, mert eme sorozatom elve nem a lehúzás, hanem a segítés.

A témakört mindig én fogom meghatározni, ez nem feltétlenül logikai sorrendet jelent.

Belátásom szerint 1-2 hetente fogok új természeti állandóra vonatkozó diszkussziót kezdeni.

Kérek mindenkit, hogy figyeljen a helyesírásra, köszönöm szépen.

Tudományos megismerésben előremenetelt kívánok mindenkinek!



2013. nov. 16. 01:35
1 2 3
 21/21 Makoscsiga ***** válasza:

"Végleg távozok erről az oldalról."

Ennyi volt? Az élet többi területén is ilyen könnyen feladod? :D

2013. nov. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!