Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mikorra várható a Nibiru és a...

Mikorra várható a Nibiru és a Föld ütközése?

Figyelt kérdés

2013. nov. 18. 16:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

@ Wadmalac:


"(...) később mégis (...), aztán megint nem, aztán mégis de..."


Ez nem fizikai anomália, mert csak szándékról van szó. Márpedig ha mindig "meggondolja magát", akkor biztos nő... :D



@7.:


A recepciós valószínűleg kettős ügynök, engem is ő tájékoztatott félre. :D

Ma hajnali 2-ig fent maradtam, mert nem akartam lemaradni a nagy eseményről, erre tessék, már megint semmi... Jelezni fogom a főnöknek. ;)

2013. nov. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
A Nibiru és a Föld ütközése NEM várható, mert a Nibiru kur­vá­ra nem is létezik :)
2013. nov. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Drága Berta, erre azért reflektálnék röviden ha nem bánod.


"A recepciós valószínűleg kettős ügynök, engem is ő tájékoztatott félre. :D

Ma hajnali 2-ig fent maradtam, mert nem akartam lemaradni a nagy eseményről, erre tessék, már megint semmi... Jelezni fogom a főnöknek. ;)"


Egyrészt az éjjeli virrasztás holmi világvége miatt nem érdemes ugyanazt fogod látni amikor épp alszol és nem álmodsz semmit. Az izzó tűzgolyót meg sikoltozó tömeget és rogyadozó infrastruktúrát oda is lehet képzelni ha nagyon muszáj.


Másrészt az angolszász hírszerzés nagyon gané, folyton lebuknak ráadásul ha nem is mindig de figyelembe vesznek holmi emberi jogokat.


Míg a velem (is) kollaboráló titkosszolgálatnak nincsenek ilyen gátlásaik. Egy kellemese beszélgetés után, miután néhány minket támogató ipari kémkedésre szakosodó ügynök, monitorozta a delikvens elmúlt negyven évének minden másodpercét és megfenyegettük a nőt, hogy ez ki lesz postázva, a családjának, barátainak, ellenségeinek minden ismerősének, kormányszerveknek és a munkáltatónak, meg a többi kollégának is ,akiket ha fedezni próbálnák őt szintén elbeszélgetünk velük. Többnyire a valóság volt azért a küldött anyagban, némi túlzásokkal színesebbé téve. Szóval szaftos és erkölcstelen tartalmakkal teli adathalmaz volt, ami maradandó alkotás volt az összes érintett szerint az én meglátásom szerint. Ettől még nem tört volna meg így néhány csakraszálát is összecsomózták a kollégák és a Feng Sui energiát is totálisan leszívták úgy hogy belehelyezték a lámpát a szájába és az asztalt ráborították és a késtartó primer funkcióját is ő látta el, az erre alkalmatos eszköz helyett, ami a Hold negyedik házából kizökkentette a hölgyet és az Uránuszt.


Ezután némi hörgéssel és minden irányba félig emésztett tápanyag ürítésével karöltve elregélte, hogy mi a helyzet a szovjet titkosszolgálattal aki felkente csak a falra, az angolszásszal aki egy random ügyével megzsarolta és ezek hatására adott nekik egy-egy kamuinfót, többek között aminek te is felültél.


De ez után a sok után nem hiszem hogy hazudni képes lett volna, vagy bármilyen összefüggő gondolatsor kialakítására, dőltek ki belőle az információk és ebből a kollégákkal kihámoztuk amit kellett.

2013. nov. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Csak nyugi, ne $zarjátok össze magatokat, jön Bruce Willis, és megelőzi az armageddont! xD
2013. nov. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem bánom, "kolléga", sőt. :)

Őszintén szólva direkt "provokáltalak" egy picit. ;)

De olyan jól sikerült a reagálásod, hogy már megint nem tudlak túlszárnyalni. Úgyhogy a barackfáshoz hasonlóan ezt a kérdést sem fogjuk szétoffolni sajnos. :(

2013. nov. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nincs szerencsém, már megint, talán majd legközelebb összejön valami belőle:)


Viszont ha ez bekövetkezne, kérnék valami ukázt, szerény kérést vagy bármit, hogy fogjam vissza magam, hogy te is tudj szórakoztatni engem. Esetleg az önkritikát mint olyat függeszd fel arra az időre. Elvégre magán röhögni annyira nem kellemetes az embernek, bármilyen zsenialitással van megáldva.

2013. nov. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Tessék, egy kis szórakoztatás (a legfrissebb); bár más jellegű:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__5078285..

És ha ez a műfaj is megy, ne fogd vissza magad. :)

2013. nov. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem ötközik mert a gravitáció mellett van egy taszitó erő is s ellöki magától mielött nekiütközne.
2014. nov. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!