Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A vérben a gyógyszer mennyiség...

A vérben a gyógyszer mennyisége az m (t) =e^-t-e^ (-2t) függvény szerint változik. Mennyi a gyógyszer átlagos mennyisége a t (1) =0 és t (2) =2 pillanatok között?

Figyelt kérdés
Igazából örülnék neki, ha valaki elmagyarázná lépésenként, hogyan kell ezt megoldani. Sajnos azt sem tudom, hogy álljak neki :/ Köszönöm a segítséget előre is!
2013. nov. 30. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Hátugye integrál t1-tű t2-ig m(t)dt per (t2-t1), oszt annyi!
2013. nov. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd részletesebben?
2013. nov. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Esetleg a végeredményt kiszámolnád, lennél olyan kedves? Mert így nem vagyok biztos, hogy az jött ki, aminek ki kellene jönnie.
2013. nov. 30. 20:06
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

A zén időmbe ilyenkó azt kérdezték: Mit mondott a sivatagi pap a kóbor apácának?


Nemtom én má a maji szokásokat! :-D

2013. nov. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szpeti1991 ***** válasza:
Írd le, hogy mi jött é ki, és megmondjuk, hogy jó-e ;)
2013. dec. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!