Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Elektromos megosztás és...

Elektromos megosztás és áramforrások?

Figyelt kérdés

Kaptam egy feladatot, hogy készítsek kiselőadást az elektromos megosztásokról, áramforrásokról és Ampére életéről úgy, hogy ez egybefüggjön. Akadt egy kis gubanc....csak Ampére életét találtam meg, a többiről csak kísérleteket találtam....és igy nincs mit egybegyúrni...

Légyszives segítsetek és írjátok nekem az elektromos megosztásról meg az áramkörökről, olyat amit beletudnék építeni Ampérebe.

Előre is köszönöm.



#fizika #kiselőadás #amper #áramforrás #elektromos megosztás
2013. dec. 3. 16:55
 1/2 Tom Benko ***** válasza:
A kísérleteket illeszd bele az élettörténetbe. Amúgy benne vannak a tankönyvben is.
2013. dec. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pl. Amper törvénye, és hogy hogyan számoljuk a segítségével a villamos betáplálásoknál a gyűjtősínek kerámia talpazatának teherbírását.
2013. dec. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!