Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Szerintetek van arra lehetőség...

Szerintetek van arra lehetőség, hogy az emberiség nem 6-4 millió évvel ezelőtt alakult ki, hanem jóval előbb?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem,hogy mi van,ha egy nagyon távoli égitestről származunk,ahol tudták,hogy bekövetkezik a vég,és két,vagy több embert elküldtek onnan,a Földre,hogy fennmaradjon az emberi civilizáció?

Szerintetek lehetséges lenne?



2014. jan. 1. 21:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A kérdés az, hogy egy olyan kultúra, amely képes több fényév távolságot megtenni a világűrben, miért kezdene el pattintott kőeszközöket használni? Illetve miért mutatható ki rokonság a földi állatokkal?
2014. jan. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%

Egy hónapja jelent meg egy könyv, abban egy ökológus felsorolja, h milyen bizonyítékok vannak erre vonatkozóan.

Például az, h az emberi szervezet nem 24 órára van kalibrálva, hanem 25-re stb....

2014. jan. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Második mi a könyv címe, és ki a szerzője?


"két,vagy több embert elküldtek onnan,a Földre,hogy fennmaradjon az emberi civilizáció? "

Nincsenek erre utaló bizonyítékok. Az evolúció során alakultunk ki, és erre van bőven bizonyíték, persze még nincs meg a 100%-os származási "listánk", de ez idővel csak finomul- részlet gazdagabb lesz.



(de ha pedig küldtek akkor nem kettő, három, négy kellett hogy legyen, hanem jó pár ezer, hogy megmaradjon a genetikai változatosság, egyéb esetben kihal idő előtt)

2014. jan. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

És tökéletesen egyező a biokémiánk mint az összes többi földi élőlénynek? Tán az egész bioszférát hozták magukkal?


Nem, semmi esély nincs erre.

2014. jan. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,csak felvetettem egy lehetőséget,persze én sem gondoltam teljesen komolyan,így már világos(a válaszokat látva) hogy hülyeség volt a felvetésem.
2014. jan. 1. 23:07
 6/18 anonim ***** válasza:

Dr Ellis Silver.

Nem tudom mi igaz belőle, nem olvastam, csak a cikket.

A hátfájás meg a napégés nem egy nagy kaland, de ez a 25 órás dolog érdekesen hangzik, de mondom, nem néztem még ennek se utána.

2014. jan. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hmm..ezt a Dr Ellis Silver-t én is megnéztem,és hát ha egy amerikai ökológus szerint az élet nem a Földről származik,még sem annyira hülyeség a felvetésem..
2014. jan. 1. 23:15
 8/18 anonim ***** válasza:

Én meg most olvastam másik érdekes dolgot.

A fekete lyukak mindent elnyelnek, a másik oldalon meg a fehér lyuk van, ami kifelé szállítja az energiát!

2014. jan. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
37%

Ahogy előttem is írták,nagyon hasonló a szervezetünk működése,felépítése az állatokéhoz,így akkor valószínű őket is hoztuk magunkal,vagy egy olyan bolygóról jöttünk ahol teljesen azonosak voltak a körülmények,és az élővilág is ugyan úgy fejlődött mint itt

Az esélye megvan,ahogy annak is,hogy a Cuiper övben kering egy rózsaszín unikornis ami vajból van,csak hát nem sok na:D

2014. jan. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

A régészetnek köszönhetően az ember fejlődését - filmkocka-szerűen - követhetjük:

[link]

És a génkészletünk is 90 %-ban megegyezik pl. egy csigáéval.

Így a válasz: NEM.

2014. jan. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!