Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A CNN számítógépek valóban...

A CNN számítógépek valóban olyannagy áttörést jelentenek, vagy csak a kitalálóik értékelik túl?

Figyelt kérdés

2014. jan. 27. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Mi az a CNN számítógép? Google nem ad semmit.
2014. jan. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát akkor nem te leszel az az illető, aki erre a kérdésre válaszolni tud! Nem értem, hogy minek írsz ide, mert ez nem egy fórum, ahol a kérdező felvilágosítja a többieket. Ez egy kérdezz-felelek oldal. Egyirányú kérdésekkel :)


Egyébként: [link]


Magyar vonatkozású találmány!

2014. jan. 28. 13:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért kérdeztem, hogy esetleg segíteni tudjak, te udvariatlan fajankó.

Teljesen egyoldalúan nem működik a dolog.

2014. jan. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha nem tudod miről van szó, akkor mégis hogy tudnáll segíteni??? Talán még az se tud, aki jobban ismeri a témát. Válaszoltam, hogy te is megtudd, miről van szó. De a választ nyilvánvalóan nem tőled várom. Ez nem fajankóság, csak tény.
2014. jan. 28. 15:16
 5/5 anonim ***** válasza:
66%

1. Az átlag gyik felhasználó még a seggét sem találja meg sötétben, nem hogy google-t használjon. Nagyon gyakran annyira alapvető kérdéseket tesznek fel, hogy pár perc keresgéléssel akkor is lehet választ adni, ha amúgy nem értek a dologhoz. Nem tudhatom, hogy milyen mélységben érdekel a téma (mivel nem írtad le).


2. Egy rövidítésnek több jelentése is lehet (bár lehet, hogy másféle CNN számítógép nincs, de mindegy). Ha nem vagy lusta kiírni, akkor egyértelműbb a kérdés.


Amúgy érdekes téma, legalább olvasok valami újat.

2014. jan. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!