Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hol tudom magam össze csípetni...

Hol tudom magam össze csípetni darazsakkal vagy méhekkel?

Figyelt kérdés
Régen halottam hogy ezek csípése jó a reumás eredetű panaszokra csuklómba synovitis van!

2014. jan. 28. 16:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%
De hát neked nem a reumás panasz a legnagyobb baj.
2014. jan. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Majd a nyáron jól zörgesd meg a kaptárat, vagy a darázsfészket. De csak ha jól tudsz futni!
2014. jan. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
most viccen kívül sajnos ez a reumás bigyó nem hiányzik az életemből lehet kicsit szokatlan ötlet de ha azt mondták a régiek biztos van benne valami
2014. jan. 28. 17:12
 4/22 A kérdező kommentje:

"De hát neked nem a reumás panasz a legnagyobb baj."

Akkor mi doktor úr/nő?

2014. jan. 28. 17:13
 5/22 anonim ***** válasza:
74%
Próbálkozz a csalánnal, az hasonló hatással bír, de könnyebben szabályozható a csípésszám, és kisebb az esélyed allergiás reakciókra.
2014. jan. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 EagleHUN ***** válasza:
Szerintem keress egy méhészt. Valami orvos féle vagy elsősegélyhez értő ember legyen a közelben, meg vízben feloldott Calcium pezsgőtabletta, allergiás reakció ellen.
2014. jan. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 EagleHUN ***** válasza:
Ja és csak nyáron. Ilyenkor a méhek pihennek.
2014. jan. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Érdeklődj méhterápia után az orvosodnál.
2014. jan. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
89%

Jelzem a régiek szerint a legtöbb betegségre remek gyógymód volt, ha felvágták az ereidet, és kifolyatták a véred egy részét. Esetleg piócákkal kiszívattad. De a kecskehúgyban egy évig erjesztett lefejezett ember agyát is használták, mint pestis elleni orvosság.


Szóval azért erre én nem adnék annyira :D Pláne, hogy se a darázs, se a méhcsípés nagy mennyiségben nem túl egészséges (pláne, ha menet közben derül ki, hogy allergiás vagy rá...). Bár, ha belehalsz, reumád se lesz...

2014. jan. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

allergiám nincs csípet már meg többször is én úgy gondoltam hogy helyileg csípetném a csuklom ott ahol fáj kb

akkor gondolom a csalán tea is jó

2014. jan. 28. 22:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!