Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Emelt szintű kidolgozott...

Emelt szintű kidolgozott biológia és fizika érettségi tételeket keresek, van valakinek? Aki ebben az évben érettségizett belőle?

Figyelt kérdés
Természetesen nem ingyen, de ha ingyen kapok annak nagyon örülnék és örökké hálás lennék érte. Jobban szeretem a saját magam kidolgozott tételek de már régen érettségiztem, és van egy 3 hónapos kislányom így elég macerás lenne könyvtárba járogatni. Orvosira készülök, kicsit későn döntöttem el hogy milyen szakmában érezném magam igazán otthon, de jobb későn mint soha.

#biológia #fizika emelt szintű érettségi
2014. jún. 8. 15:32
 1/3 reptoid ***** válasza:

Jól sejtem, hogy te nem ebben a vizsgaidőszakban fogsz érettségizni? Csak mert ahhoz kicsit késő lenne már neki kezdeni.


A bioszról nem tudok nyilatkozni, mert amikor még nekem kellett jelentkezni, akkor nem volt kötelező az emelt szintű érettségi. A mostanában érettségizők picsognak a biosz emelt miatt, legalábbis itt gyakorin.


Mindenesetre fizikából tettem emelt szintűt, az egyáltalán nem vészes, szóbelire pedig külön tételekkel felesleges készülnöd. Teljesen elég a mozaikos tankönyvekben meglévő anyag, amit megtanulsz úgyis írásbelire is. Vannak még a kísérletek, azok viszont újabban fent vannak YouTube-on is az egyik fizikatanár jóvoltából, úgyhogy azokat elég csak megnézned, a számításokat megtanulnod. Még az sem olyan eget rengető probléma, ha nem tudsz bemenni egy iskolába végig gyakorolni őket, bár azért ajánlott.

2014. jún. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Írj rám, tudok segíteni...
2014. jún. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
(előző vagyok), ja most látom, hogy már rám írtál (te voltál aki tegnap 15:26kor rám írt... :D
2014. jún. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!