Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Létezik narrancssárga csöndes...

Létezik narrancssárga csöndes gömbvillám?

Figyelt kérdés
mi láttunk négy valamit,lassan jöttek,gömbök voltak, narancssárgák,majd elkanyarodtak egymást követve..sokan voltunk,nem egyedül láttam..tiszta volt az ég,lehetséges,hogy gömbvillám volt??
2010. jan. 2. 19:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Mekkorának láttad? mint a hold mint egy csillag?
2010. jan. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kb 15 éve láttam gömbvillámot(?). Fényes gömb alakú valami kb 100m magasan repült lassan. Ja és esett az eső.

Érdekessége az esetnek, hogy nem féltem és nem szóltam senkinek, hogy nézze meg.

Előtte nagyon sok rémtörténetet hallottam és olvastam a gömbvillámról, ezért betegesen rettegtem tőle.

2010. jan. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Igen, lehetett gömbvillám, de tudni kellene kb. meddig láttátok és milyen távolságból.

A gömbvillámok viszonylag rövid ideig stabilak (max. percekig) és kicsik (kb. 5-50 cm)

Ha nem ilyen volt, akkor definíció szerint UFO, ami lehetett akármi is, de ne izgasd magad.

2010. jan. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
nem túl fényes,narancssárga fénye volt,a holdnak kb a fele lehetett,de tiszta volt az ég,még a csillagokat is láttuk,nem esett a közelben sehol semmi..duna mellett bolt,és a mi oldalunkon tűntek fel,aztán elszálltak a másik oldalra,és ahogy elkanyarodtak egyre kissebbnek láttuk őket(mint mikor valami távolodik..kb 15 méterre volt a földtől,és ezt tartották is.
2010. jan. 2. 19:17
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

sztem igen, létezik


Egyszer én is láttam. Tőlem kb. öt méterre lebegett, fejmagasságban. Nem féltem egyáltalán, máig sem értem, hogy miért nem. Aztán eltűnt.

2010. jan. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
mivel lassan mentek,így sokáig láttuk őket,amikor elkanyarodtak is úgy tüntek el a horizonton,mint bármi más..kb 5 perc lehetett,de ezek nem áltak meg egy percre sem..nem kapcsoltam,hogy le kéne fényképezni,kicsit ledöbbentem..
2010. jan. 2. 19:20
 7/21 A kérdező kommentje:
a poén,hogy követték egymás haladási irányát,kettő-kettő egymás mellett,úgy kanyarodtak át a dunán..
2010. jan. 2. 19:22
 8/21 A kérdező kommentje:

19:18, csak úgy eltűnt,vagy elszált?

narancssárga volt?

2010. jan. 2. 19:23
 9/21 anonim ***** válasza:

A gömbvillámok "életének" hossza egyenesen arányos a nagyságukkal.Minnél nagyobb annál tovább látszanak.


Igaz én még nem láttam,de ha többen volt és hosszan el is kanyarodott (nem cikázott) akk nem feltétlenül az volt

2010. jan. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
köszönöm,írjatok még róla,ha tudtok,holnap elolvasom!
2010. jan. 2. 19:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!