Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Milyen konkrét érvek szólnak...

Milyen konkrét érvek szólnak az evolúció ellen?

Figyelt kérdés
Nem akarok vitát, hogy most igaz, vagy sem, csak mondjon valaki konkrét, tudományos érveket, amelyek szerinte cáfolják vagy elbizonytalanítják az evolúcióelméletet. Azzal ne jöjjön senki, hogy nem láttunk új faj születését, mert ez mese, lásd antibiotikum rezisztens mikróbák...
2008. aug. 1. 08:41
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim válasza:

# 50/50 válaszoló. Néztem azt a videót, amit belinkeltél.

Nagyon hasznos. Ajánlom mindenkinek.

2012. márc. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim válasza:
0%
www.teremtes.com
2013. febr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon érdekes dolgok hangzottak el ebben a topicban, bár bevallom gyakran előfordult olvasás közben hogy nem értettem miről van szó (nyílván azért mert nem olyan nagy az intellektusom mint az itt lévőknek, másrészről meg műszaki pályán végeztem). Amit nem értek, hogy miért akarják bebizonyítani az evolúcióról hogy nem létezik? De hát kézzel fogható és látható bizonyítékok vannak mellette! Attól még hogy van evolúció még lehet Isten, bár megmondom őszintén nagyon sántít számomra az Istenkép, a kreacionisták mindig megpróbálják szegény Öreget ide oda befoltozgatni ebbe meg abba az elméletbe aztán amikor már oda se fér be akkor megpróbálják még egy másik helyre betuszkolni. Aztán kezd fogyni a teológiai játszótér és vagy duzzognak vagy keresnek egy másik pályát ahol labdázhatnak. Nem értem én ezt az egészet. Még ha semmi bizonyíték is nem szól Isten jelenlétére attól még mindig létezhet, ellene sem szól semmi. Lehet pont ebben merül ki a nagyszerűsége hogy emberi elmével megközelíthetetlen és megérthetetlen. Ez már csak puszta hit, de azért a tudományos eredményeket megint ne próbáljuk meg meghazudtolni mert csak saját magunk alatt vágjuk a fát. Nem lehet aztmondani hogy az ég márpedig zöld, amikor csak az nem látja hogy kék aki nem akarja látni.
2013. ápr. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
84%
Na jó, csak a kreacionisták főnökeinek nem mindegy, hogy mennyi birka tejel nekik, meg úgy általában miben mekkora hatalmuk van.
2013. ápr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!