Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miért tudom rezegtetni a szemem?

Miért tudom rezegtetni a szemem?

Figyelt kérdés

Rengetegen megdöbbennek, ha mutatom, pedig tényleg nem tudom megmagyarázni hogyan csinálom. Már egészen kicsi korom óta tudom.

Itt egy videó, ha nem érted mire gondolok. Ez kissé ijesztő, de csak ezen a videón látszik tisztán.

Rengeteg van még fenn a YouTube-on, de annyira gyorsak és kicsik a szem mozgásai, hogy alig látszik.

http://www.youtube.com/watch?v=BXTV-mZGICY


2010. jan. 23. 10:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én ezen a videón sem látok semmi különöset:/
2010. jan. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt mindenki tudja...én legalábbis tudom,és az emberek nem lepődnek meg rajta.Szerintem ez nem különleges,és de,tudom hogy mi az a szem rezegtetés.
2010. jan. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Én se látok sokmindent..
2010. jan. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kicsit remeg a szemgolyója... Hát ezt mindenki meg tudja csinálni, maximum nem direkt :D
2010. jan. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
mi van??
2010. jan. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Ez tök könnyű :D sokan csinálják. én ezt tudom ---> [link] pedig nem vagyok kancsal :D
2010. jan. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
hallod szerintem ezzel simán elmehetnél a csillag születikbe...-.-'
2010. jan. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hát akkor nagyon úgy látszik, hogy nem értitek miről van szó. Érdekes akinek én még eddig megmutattam, senki sem tudta, hogyan csinálom.

És ez nem olyan, hogy most ide-oda mozgatod a szemed, mert azt tényleg minden ember megtudja, hanem, amikor csinálod rezeg az egész hely, ahol vagy. Mint egy kocsonya.

2010. jan. 24. 09:47
 9/13 anonim válasza:
52%
suss fel nap baba vafgyojk
2010. jan. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
1ik haverom ezt ilyen gyorsan tudja nagyobb mozgással jobbra balra
2010. jan. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!