Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az normális, hogy novemberben,...

Az normális, hogy novemberben, még ilyen meleg van?

Figyelt kérdés
Néztem 15 napos előrejelzést és végig 17-18 fokok lesznek,nekem ez elég melegnek tűnik,persze örülök neki,hogy ilyen szép idő van,de ez normális?
2014. nov. 2. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az átlagnál nyilván több, de miért ne lenne normális?

Ne felejtsd el, hogy még 1 hónapig ősz van, és már télen is előfordult hasonló meleg.

2014. nov. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

November közepén 2000-ben és 2002-ben 23-24 fokok is voltak:

[link]

2014. nov. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az utóbbi években már ez lett a "normális", azt hiszem. (És én is örülök neki. :)

Volt olyan év (2008), amikor novemberben tele volt a kertem ibolyával. (Azelőtt nem tapasztaltam hasonlót, azután meg nemsoká elköltöztem onnan.)

Még úgy '97 - '98 tájékáról maradt meg egy erős emlékem: akkor konstatáltam, hogy szeptember végén még elég volt egy szál póló is kintre délután, lekívánkozott rólam a pulcsi. És még október - november tájékán is rendesen volt ereje a napnak, amikor a Mátrában kirándultunk. :)

2014. nov. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Athlon77 ***** válasza:
Igen, ez már érdekes. Kicsit olyan mintha itt is kezdene két évszak lenni. Semi képp nem jó ez, mert a kártevőknek meg kelle fagyni és elpusztuni. Ha nem történik meg, több lesz mindig. Csak egy példa hogy miért nem örülünk neki.
2014. nov. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mostanában kezd hűlni...

És lehet, hogy a tél extrém hideg lesz:

[link]

2014. nov. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!