Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » "Gáz", ha 19 évesen nagyon...

"Gáz", ha 19 évesen nagyon érdekelnek a dinoszauruszok? Nem gyerekes? F

Figyelt kérdés

2014. dec. 21. 11:19
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

*kezdünk


Elírom a szavakat, annyira felidegesítenek a hozzád hasonlók. Miért kell kötekedni? Egyébként is, azért tettem időzőjelbe azt a szerencsétlen szót, mert el kell tőle vonatkoztatni, nem szó szerint kell venni. Annyit akart sugallni, hogy ciki, furcsa.

2014. dec. 21. 14:48
 22/37 anonim ***** válasza:
Jó, azóta jött még 2 válasz, többek között a 17-esnek szántam az üzenet elejét.
2014. dec. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat!
2014. dec. 21. 14:52
 24/37 anonim ***** válasza:
20%

"ne offold"

Na, még egy ember, aki már nem tud jól magyarul.

Volt szó már itt hasonló témáról, és nagyjából az a vélemény alakult ki, hogy igenis számít a helyesírás. Ugyanis sehol sincs olyan pont, ahol ez a folyamat magától megállna: ha nem teszünk semmit, akkor egészen addig romlik az írás, míg végül nem lehet megérteni.


Amúgy abban igazad van, hogy a kérdésre is válaszolnom kellett volna: semmi probléma az érdeklődéseddel.

Annyira magától értetődő volt nekem, hogy ezért nem írtam.

2014. dec. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
Rendben, nyelvtanzsenikém! Legyen úgy, ahogy szeretnéd. ;) Legyen egy kis sikerélményed az életedben. Na, cső. :)
2014. dec. 21. 15:28
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, de ha zavar hogy mások esetleg gyerekesnek tartják, akkor inkább azt mondd, hogy a mezozoikum növény- és állatvilága a hobbid. :D
2014. dec. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim válasza:
0%
Dehogy gyerekes! Öcsémet is érdeklik és ő már elmúlt 27 minusz 18
2014. dec. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Nem tudom... tényleg ennyi hülye jár erre?

Miért baj, ha valakit érdekel a tudománynak bármilyen területe? Történetesen az őslénytan?

Vagy az a gond, hogy nem a Csalóvilág iránt érdeklődik?

Kérdező - neked viszont azt mondom, hogy ha "érdekel" - az még kevés. Ha fő munkaidőben ezzel szeretnél foglalkozni, akkor ahhoz nagyon jól fel kell készülnöd.

2014. dec. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

> „Miért baj, ha valakit érdekel a tudománynak bármilyen területe?”

Ki mondta, hogy baj?

2014. dec. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Nem gáz mások berúgnak,beszívnak téged ez a tudományág érdekel és jobb,mint ha egy füves lennél vagy drogos.
2014. dec. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!