Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Lehetséges VADKENDERBŐL...

Lehetséges VADKENDERBŐL Bonsai fát csinálni? Esetleg javaslatokat is szívesen fogadok.

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


mindent lehet. :)

2010. febr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Nem is gondoltam volna, hogy lehetséges!!!

Nagyon durva!

2010. febr. 2. 20:31
 3/4 shelli válasza:
a fa az fa a kender inkább bokor, cserje. van növény amibői még lehet de szerintem ebből nem.
2010. febr. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Természetesen bármilyen kenderből lehet nevelni bosai-t ipari (ún. rostkenderből v magkenderből de van nekik rengeteg nemesített típusai) kenderből valószínűleg legálisan megteheted az egyetlen probléma az hogy mivel egyéves növény legalább 15-16 óra fényt kell neki biztosítanod mert csak addig van vegetatív szakaszban utána virágzásnak indul és annak végén elhal bár lehet utána is vissza állítani vegetatívba ha van hozzá elég hajtása még. Egy kendert 16 órás napi megvilágítás alatt eltarthatsz 20-30 évig is de hogy bonsai-t nevelj belőle elég 1 év és megfelelő metszegetés és megfelelő fény mert rossz fénynél erősen megnyúlik és nem fog elfásodni a szára a legjobb megoldás egy erősebb kompakt fénycső a növény fölé lógatva hogy megfelelő időben kapja a fényt. Ennyit tudtam segíteni a többit rád bízom. :)
2010. márc. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!