Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hogyan fejlődhetnék kémiából?

Hogyan fejlődhetnék kémiából?

Figyelt kérdés

Az orvosira szeretnék menni és ezért szeretnék belőle fejlődni. Alapvetően 5-ös vagyok tehát nem a jegyemen kell javítani. Milyen könyveket ajánlotok?


16/L



2015. jan. 4. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:

16 évesen maradj annál, amit az iskolában tanulsz, mert ha nagyon bele akarsz vágni a fejlődésbe, és olyan akadályba ütközöl, ami nem lesz egyértelmű, vagy sehogy se tudod feldolgozni, hogy az miért úgy van, akkor ott elvesztheted az érdeklődésedet.


Szóval szerintem egyelőre tanuld azt, amit suliban tanultok :) Ha meg valami érdekel bővebben, akkor arról nézelődj neten.

2015. jan. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bemész libribe, alexandrába, ulpius házba, televan érettségire készítő könyvvel, tudományos könyvekkel. Van egy Brutális Kémia nevű űsor is, de szerintem az nevetséges bohóckodás, de hátha neked segít. Nem árt kicsit a fizikával és biosszal is foglalkozni.

16/l szintén orvosira készülő

2015. jan. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ötösöm lesz kémiából feladatok

van hozzá egy külön megoldási kötet szájbarágósan lehetetlen elakadni

2015. jan. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

és biztos hogy lesz fgyűlytemény és megoldás is a könytárbanés a kutya nem használja ezeket a cuccokat, pedig baromi hasznosak


amit én használok előttem 2004ben vették ki utoljára (amikor még felvételi volt és nem vettek fel akárkit)

2015. jan. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Először mindenképp vedd át az általános kémia elméletet! Nekem nagyon sokat segített. Az oktatási hivatal honlapján kint van a részletes követelmény az emelt érettségihez, az alapján ki lehet dolgozni, meg lehet tanulni, a Mozaik kiadónak van érettségire készülő könyve, az nagyon sokat segít, plusz járj kémia fakultációra és számolj ki mindent a Villányi könyvből.

Így biztos menni fog.

17/f szintén orvosira készülök.

2015. jan. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!