Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Érdemes gyógyszerésznek tanulni?

Érdemes gyógyszerésznek tanulni?

Figyelt kérdés

2015. jan. 27. 11:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd erről Walter White-ot!
2015. jan. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Én gyógyszerészhallgató vagyok . Még egyszer biztos , hogy nem kezdenék bele . Nem éri meg ez a sok idegeskedés , meg az , hogy tönkre teszem magam testileg, lelkileg. Nyilván már ne, fogom abba hagyni , de hogy nem kezdeném el újra az tuti. :)
2015. jan. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tehát nehéz...és legalább utána könnyen el tudsz helyezkedni?
2015. jan. 29. 21:03
 4/10 anonim ***** válasza:
Nehéz, fárasztó, idegölő és sok s*ggnyalással jár
2015. jan. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Na ezt magyarázza el nekem valaki! Tényleg ennyire brutál a gyógyszerészet?
2015. jan. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Milyen egyéb alternatívákban gondolkodtál?
2015. jan. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Olyan szép szakmának tűnik, nyugodt, mégis a társadalom érdekeit szolgálod, segítesz az embereknek és közben egész jó fizetést is kapsz..Ezért sem éri meg azt az 5 évet gy kicsit jobban végig tanulni?
2015. jan. 30. 11:17
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező. "Kicsit". Miről beszélsz? Igen brutális , még annál is brutálisabb. Valóban kényelmes szakma , ez az egy lebeg a szemem előtt. De milyen sok embernek van még kényelmes szakmája , és nem gebedt bele a tanulásba , meg a stresszbe.
2015. jan. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Bocsi a szóhasználatért :) ...igen, sok embernek, de nem hiszem, hogy ekkora fizetésért! De javítsatok ki ha tévedek :)
2015. jan. 31. 12:34
 10/10 anonim válasza:
azért nem kell ennyire megijedni, én harmadéves gyógyszerészhallgató vagyok, az első év nagyon nehéz de a többi már túlélhető(legalább is tapasztalatom szerint) sokat kell tanulni de teljesíthető és szerintem érdekes, hasznos dolgokat tanulunk (főleg harmadévtől) én szeretek ide járni és szerintem érdemes gyógyszerésznek tanulni, sok helyen el tudsz helyezkedni pl. patikus, gyógyszergyár, közigazgatásba is dolgoznak gyógyszerésznek és egyéb orvostudományi és kémiai kutatóterületen is dolgohatsz
2015. febr. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!