Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hogyan tanuljam meg a szervetl...

Hogyan tanuljam meg a szervetlen kémiát úgy, hogy ne felejtsem el?

Figyelt kérdés
Idén érettségizek emelten kémiából. Az általános gyakorlatilag semmi, a szervesből bármilyen kérdésre tudnám a választ ha álmomból keltenek fel akkor is. De a szervetlen valahogy nem akar megmaradni. Körülbelül huszadjára tanulom újra ugyanazt az anyagot. Két napig tudom, de utána elfelejtem. Lehetne most azt mondani, hogy akkor tanuljam meg újra érettségi előtt két nappal, és akkor menni fog. Lehet lenne is benne igazság, de hosszútávon nem túl célravezető. Lehet az az oka a dolognak, hogy ezt a részt nem is igazán szeretem. Valahogy túl száraz, túl magolós... Azzal azért kicsit túloztam, hogy két nap után mindent elfelejtek. Sok minden megvan, de messze nem minden ami kéne, és 90% feletti emelt lenne a cél. Van valakinek valami jó tippje? :)

2015. ápr. 21. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
csinálj rá feladatokat
2015. ápr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Készíts róla magadnak dolgozatot.
2015. ápr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2015. ápr. 23. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!