Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi az a bermuda háromszög?...

Mi az a bermuda háromszög? Miért tűnnek el ott a hajók, repülők?

Figyelt kérdés

Ugye rengeteg hajó és repülő eltűnik. Holtestek nem kerültek elő még sosem. Az esetek 90%-ban az eltűnt gépek sem, 10%-ban 1-2 mentőmellény,vagy szék ami talán az eltűnt járműhöz kötődik.

Voltak esetek mikor előkerült a gép, hajó stb, de legénység nélkül. Harcnak és egyéb bajnak nem volt semmiféle nyoma.

Mi lehet ott? A következő feltevéseket olvastam róla:

-egyszerű elsüllyedés és repcsi lezuhanás mind

-a hajókat örvény húzza le, a repülőképet szélhurrikán

-túl sok a vulkán ott, ha kitör a hajókat felborítja , a repcsiket telibe találja és lezuhannak

-ott van atlantisz elsüllyedve és a krisályaik energiája még részben működik, bezavarják az elektromos berendezéseket

-feketelyuk

-térkapu ahonnan nincs visszaút

-időugrás, volt aki kijutott belőle, de pl 1 órás utat 20 perc alatt tett meg, volt hajó ami 10 percre eltűnt a radarról, madj előbukkant, de mikor összeegyeztették az órájukat a legénység a partiőrséggel azok nem egyeztek meg

-mágneses anomália zavarok miatt zuhannak le, süllyednek el a hajók


2015. máj. 27. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

"Mi az a bermuda háromszög?"

[link]


Nem tudom, Te hogy vagy vele, de én inkább hiszek a Wikipédián lévő cikkeknek, mint más, "egyéb" forrásból származóknak...


Szerintem még rengeteg ilyen, veszélyes hely lehet a Földön, ahol hasonlóan sok hajó, repülő tűnt el, csak kisebb a hely körüli mítosz...

2015. máj. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
(És érdekesnek találom, hogy a Wikire nem tettek fel '73 utáni eseményt. Máshol van esetleg frissebb lista?)
2015. máj. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Még amikor kicsit voltam akkor a Csodák Palotájában egy fizikus tartott kísérletes előadást.


Aki volt már ott, nem tudom emlékszik-e rá, de van (legalábbis volt) egy olyan szerkentyű, hogy a víz tetején egy hajócska úszik, és ha sok levegőt bugyborékultatunk, akkor elsüllyed (ugye mert a levegőn nem úszik a hajó csak a vízen). A fizikus szerint ugyanez a helyzet a Bermuda háromszögben, csak vulkáni gázokkal, amik a víz alatt kitörnek.

2015. máj. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%

Többször volt már a kérdés és jó válaszok is születtek.

Neked sem tilos visszakeresni!

2015. máj. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
A vicc az egészben, hogy a Bermuda-háromszögben NEM tűnt/tűnik el több hajó/repülő, mint másutt. Csak mítosz.
2015. máj. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem a második, és az utolsó állítás igaz, és a Bermuda-háromszög igenis létezik.
2016. jún. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
11%
Ez nem mítosz. Az atlantisziak és lemuriaiak a meditáció végrehajtásához kristályokat használtak. Az eljárás során 6-24 darabszámú kristálykövet raktak ki kör alakzatba. A kör belsejében törökülésben ültek, a kezükben egy kristálykövet tartottak, így meditáltak 10-20 percig. Ez fiatalította őket, és életerőt adott nekik. Ezek a kristályok mind más-más helyről gyűjtötték össze az energiát: a Napból, a Föld energiahálózatából, vagy egymásból. A nagyobb kövek (tűzkristályok) voltak a központi fogadó, és adóállomások. A kisebbek csak vételre voltak alkalmasak. Energiával látták el a városokat, épületeket, a korabeli járműveket, és lakásokat. A Bermuda-háromszögben is egy ilyen, a régmúltból megmaradt tűzkristály aktivizálja magát néha, és ekkor eltünteti azt, aki, vagy ami éppen ott tartózkodik. Ez okozza a titokzatos jelenségeket ebben a térségben. Ez Atltantisz idején, azaz Atlantisz, mint kontinens létezett nem véletlen lett Atlanti-óceánnak(Atlanti a neve). Egyébként Atlantisz 13.000 évvel ezelőtt volt a felszínen..Ma már a víz alatt van. És bizonyítva is van. Csak titkolják...
2019. jan. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: Kiba­szott nekromanták.
2019. jan. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!