Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Milyen témáról csináljak...

Milyen témáról csináljak kémia beadandót ami két A4-es oldalt tölt ki kb? 7. -es vagyok.

Figyelt kérdés
Az égés és Madame Curien kívül bármi lehet (mert szinte mindenki arról csinált).egy címlap kell és azon kívül még két oldal képekkel és szöveggel.

2015. máj. 30. 09:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A vas felhasználásáról, a vaskohó működéséről, nyersvas acéllá formálásáról viszonylag sokat lehet írni, én valószínűleg ezt választanám.
2015. máj. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A DNS-ről vagy fehérjékről sokat lehet írni, és még érdekes is a téma. :)
2015. máj. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi:) még átgondolom, ennél jobbak úgysem fognak eszembe jutni.
2015. máj. 30. 10:21
 4/11 A kérdező kommentje:
és ha a tápanyagokról írnák? az béna?
2015. máj. 30. 10:29
 5/11 anonim ***** válasza:

A tápanyagok főként szerves anyagok...tudtommal hetedikben arról még nem tanultok, így szerintem nem érdemes belemenni. Éppen ezért írtam a vaskohót, az egyszerű és a háttértudásod is megvan már hozzá.

Persze írj, amiről jónak látod és tudsz is :)

2015. máj. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Szirty ***** válasza:

Ez lényeges szempont, hogy két A4-es oldalt töltsön ki?

gigaOMG!

2015. máj. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Képzeld lényeges! Ha nem tudsz értelmes választ írni inkább ne írj semmit! A többieknek köszi:)
2015. máj. 31. 09:54
 8/11 Szirty ***** válasza:
Sajnos itt tartunk, hogy nem a tartalom a lényeg. :-(
2015. jún. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szirty ne forgasd már ki szerencsétlen szavait. Azzal, hogy megadta, hogy mennyit kell írnia csak pontosítani akart, hogy ne egy olyan témát adjunk neki, ami hosszasan kibelezve is egy fél oldal. Menny máshova kötekedni, ahol talán jogos is az észrevételed.
2015. jún. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Szirty ***** válasza:

Egyszerűen csak rossznak tartom hogy az iskolában előírják hány oldalt kell írni. Mert ez a helyzet sajnos.


Ha neked ez nem tetszik, hát nem tetszik. Ez van.

2015. jún. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!