Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Szerintetek "való" hozzám az...

Szerintetek "való" hozzám az orvoslás, orvosi egyetem?

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok, kicsit hosszú lesz a sztori. Szóval kb. 2.os korom óta az volt az álmom, hogy gyermekorvos legyek. Igazából ma is nagyon érdekel az orvostudomány, bár még talán kicsit korai, hogy most gondolkozzam ezen, de nem baj. Azért szeretnék gyerekeket gyógyítani, mert amikor beteg vagyok, nagyon jó, amikor már akár másnap sokkal jobban érzem magam, és használnak az (amúgy nagyon kedves és tapasztalt) orvosom tanácsai, és a gyerekeket is nagyon szeretem. A baj csak az, hogy a kémia, hát nem köt le túlságosan, bár az osztályból én vagyok az egyetlen 5ös kémiából (elég brutálak a tanár módszerei). És a biológia tanárom nem túl jó, nagyon megutáltatta velem a bioszt, nagyon nem a mi szintünkön tanít, inkább 12.esek "nyelvén" beszél, pedig amúgy nagyon érdekelne a biosz, csak így nehezen is tanulom, mert alig értek belőle egy szót. És attól is félek, hogy rögtön kibuknék az egyetemről. Plusz infó rólam, hogy fizikából elég 0 vagyok, a matek az mondjuk megy, bár az ilyen ultraextra logikai feladatokat nem szoktam tudni megoldani. Kémiából, bioszból emelt szintű érettségi kell, vagy elég a közép? "Max." hány évig tart az egyetem? Megköszönnék minden hasznos választ, esetleg tapasztalt orvostanhallgatót. Köszönöm, hogy ha végigolvastátok :) 14/L

2015. máj. 30. 22:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
pedig a fizikát is lehet úgy tanulni...
2015. máj. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Egy orvos inkább értse mit miért, és ne a bemagolt tudást ismételgesse magában :D
2015. jún. 1. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!