Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hogyan szeressem meg a földraj...

Hogyan szeressem meg a földrajzot?

Figyelt kérdés

2015. aug. 8. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem speciel érdekelt már általánosban is Nagy-Magyarország és emiatt rengeteget forgattam a mai térképeket. Mvel az ókori és középkori történelmet meg szerettem, emiatt a térképek nézegetése, demográfia ismerete adott volt, vagyis gyakori. Ha abszolúte nem érdekel, akkor nem fogod megszeretni se.
2015. aug. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Általános vagy középiskolai föci?
2015. aug. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
közép
2015. aug. 8. 23:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Most kezded a közepet?
2015. aug. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem a földrajzot, a biosz, fizika, és kémia annyira már nem érdekelt főleg a kémiát utáltam.

Én azért szerettem/szeretem mert elképzelhető, tudod hogy miről van szó, nem úgy mint a kémiában amikor a nem tudom milyen atomokról meg a szulfidokról van szó 6 soros képletekkel, én el sem tudtam képzelni hogy azt eszik-e vagy iszák.

Ellenben a földrajz nagyon is elképzelhető tantárgy hiszen arról van szó ami nap mint nap körül vesz minket, a természet vagy épp a társadalom irányából.

2015. aug. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!