Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az Eltén a matematika szak jó...

Az Eltén a matematika szak jó vagy már csak neve van?

Figyelt kérdés

2015. aug. 16. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Jókat hallottam róla, biztosan elég nehéz is.
2015. aug. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is jókat hallottam róla, de azt is hallottam, hogy a szegedi jobb nála. Mondom ezt úgy, hogy pécsi vagyok, és még soha nem voltam szegeden.
2015. aug. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2015. aug. 16. 21:46
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Asszem ez témakörfüggő is.

Szegeden van olyan tanszék, amelyik az adott témában jártasabb. De az ELTÉn több neves kutató is van. Na ettől még nem biztos, hogy jobban oktatnak, de a mezőny az sűrűbb.

2015. aug. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az ELTE elég erősen tolja a matematikát, úgyhogy őt sem kell félteni.
2015. aug. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Szegeden van olyan tanszék, amelyik az adott témában jártasabb."


miben jártasabb mint az ELTE?

2015. aug. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező,


Az ELTE-n tényleg jó a képzés (bár tematikáját tekintve lehet hogy kissé elavulóban van). Viszont mivel minden egyetem másban jó a kutatói gárda, így nem állítható, hogy ELTE-n lenne a legjobb..

Pl.

ELTE-n nagyon erős az analízis és a diszkrét matematikai vonal, gráfelmélet, matroidelmélet, algebra

BME-n az ELTE-től erősebb a valószínűség számítás, statisztika, sztochasztika

Szegedről nincs infóm..

2015. aug. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
elég erős, de azért sok olyan jár ide, akinek azt mondanám, hogy ne erőltesse, de ők szerencsére kiesnek. egyébként szerintem színvonalas, én rengeteget fejlődtem, pedig még csak 1,5 éve járok oda.
2016. jan. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!