Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ha Sally Ride asztronauta...

Ha Sally Ride asztronauta tényleg leszbikus volt akkor miért volt 5 évig Steven Hawley felesége?

Figyelt kérdés
Mindig is érdekelt ez engem, de sehol nem találtam olyan cikket ami ezt leírta volna. Néztem a kutatásait, követtem és én is példaképnek tekintem mint milliók. Szerintetek akkor mért ment férjhez, ha utána 27 évig egy nővel élt/élte le az életét? Titokba akarta tartani vagy nem akart tudomást venni róla?

2015. aug. 19. 00:06
 1/6 anonim ***** válasza:

abban az időben Amerika több államában is konkrétan bűncselekménynek számított a dolog, magát a leszbikusságot meg jellemzően mentális betegségként kezelték.


esélye sem lett volna a NASA-nál és a további karrierjét is lehúzhatta volna a wc-n, ha nyilvánosságra hozza, kiderül róla.

2015. aug. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. De ettől még nem kellett volna férjhez mennie és 5 évig vele élni. Vagy ez akkor ilyen látszatházasság volt?
2015. aug. 19. 13:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínű.
2015. aug. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A latszathazassagok meg most is elnek, ha nem is olyan gyakoriak mint anno.


Persze mostmar fuvel faval lehet hazasodni, de regen is (es most is sokan) nagyon eloiteletesek itt az USAban azokkal, akik pl. x kor felett nem hazasok, nincs rendezett csaladi eletuk, stb.


Foleg ha az illeto vezeto/nepszeru pozicioban van. Senkit nem erdekel, ha no-name nebraskai falu vegeben az ember 50 evesen meg notlen, de egy szenator vagy egy elnok kizart, hogy meleg legyen vagy tobbneju, vagy olyasmi ami nem elfogadott az o kis prud vilagukban.


Sokan viccesen azt mondjak akkor lesz az USA igazan szabad, ha a legkozelebbi elnok egy leszbikus no lesz.

Fekete elnok mar van, meleg elnok meg nem volt (sem noi).


Tehat abban az idoben az volt az elfogadott, ha apa-anya volt a csalad, foleg egy olyan beosztasban, ahol az illeto az egesz vilag elott kepviselte az USAt, mint pl. urhajos!

2015. aug. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszod :)


Ott van Tammy Baldwin első női, leszbikus szenátor. Lehetne az USA elnöke.

2015. szept. 4. 23:03
 6/6 anonim válasza:
Kötve hiszem, hogy a pasi belement volna a látszatházasságba. Úgy tűnik, hogy a nő biszexuális volt.
2019. szept. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!