Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Honnan a fenéből jönnek még...

Honnan a fenéből jönnek még mindig a szúnyogok?

Figyelt kérdés
Tegnap kinyitottam az ablakot (ami egy tetőtéri ablak, tehát nem túl nagy) kb. kevesebb, mint 10 percre, aztán visszacsuktam. Kiderült, hogy ezalatt annyi szúnyog jött be, ami elég volt ahhoz, hogy vagy 2 órán keresztül "elszórakoztasson" éjjel. Vagy négyet csaptam le, és még mindig volt egy. De hogyan? Hogy jönnek be? Mindig ott lebzselnek az ablaknál, éjjel-nappal, várva arra a valószínűtlen esetre, hogy kinyitom, és betódulhatnak? Ha ennyi van még mindig, akkor hogyhogy nem csipkednek? Vagy csak az ablak előtt van ennyi, a levegőben nem? Egyáltalán hogy nem fagytak még meg?
2015. nov. 5. 08:01
 1/3 anonim ***** válasza:

valószínűleg a tető alatt húzódtak meg, és mikor kinyitottad az ablakot, megérezték a meleget és arra vették az irányt


nekünk van pincénk, két szellőző nyílással és a pinceablak közelében milliónyi szúnyog van (a pincében, belül)

tavaszra jónéhány elpusztul, de akkor is marad elég, ott zümmögnek.....

2015. nov. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nálunk is van több a lakásban, nyáron nem volt egy darab se, ahogy jön a hideg, jobban bekívánkoznak. :)
2015. nov. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nálam is szinte ugyanez a probléma, csak nyáron. Ma már 2-őt lecsaptam. Direkt miattuk nem nyitok ablakot napok óta. És minden este találkoztam eggyel a héten. Nem tudjátok, hogy lehetne eltüntetni őket? A szúnyogriasztó sem működött.
2019. jún. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!