Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » .100 % ban tudom bizonyítani...

.100 % ban tudom bizonyítani hogy a csillagjegy igaz . Ismétlem 100 %ban úgy hogy senki sem tudná kikezdeni A legszkeptikusabb tudós is 15 perc alatt elfogadná . Nem tehetne mást . Elhiszitek?

Figyelt kérdés
2016. jan. 16. 11:47
1 2 3
 11/25 Titusztitusz ***** válasza:
Elhiszem...Viszont akkor lássuk is...
2016. jan. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
10 válaszoló igazad van . Csak kíváncsi voltam a reakciókra .
2016. jan. 16. 12:44
 13/25 Mojjo ***** válasza:
95%

Miért is nem írhatod le? :)

Egyébként nem kishitűség, szimpla emberismeret. Nem csak arról van azó, hogy a helyesírásod milyen, a mondatalkotásod, fogalmazásod is írtó tipikus. Egy ember intellektusáról ugyanis sokat elmond az is, hogy miként fogalmaz. Rengeteg ilyet láttam már, mint te, totál egy kaptafa volt mind. És mindegyik azt hiszi, hogy tények vannak a kezében. De cáfolj meg, kérlek. Az FBI csak nem fenyegetett meg, hogy nem teheted közzé a felfedezésed :)

2016. jan. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Mojjo ***** válasza:
100%
azó = szó
2016. jan. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
17%

Sejtettem, hogy TROLLOLÓ.

"hogy a csillagjegy igaz"

Talán csillagjegyek. A csillagászok szerint 13 csillagkép van az állatövben, mert a Kígyótartó ( Ophiuchus ) is belelóg egy kicsit.

Az asztrológusok szerint 12, mert az szimpatikus szám.

2016. jan. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Mojjo ***** válasza:
100%
Amúgy igen, az is egy lehetőség, hogy csak tesztelsz itt minket, valójában ezt az egészet magad sem gondolod komolyan. Lehet még az írásképed is direkt rontod :) De lehet nem... Mindenesetre a témáról addig nem lehet bővebben mondani semmit, amíg meg nem mutatod, mit is fedeztél fel -ha van ilyen egyáltalán :)
2016. jan. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Mojjo talán csak nehéz a tudás birtoklása ha senkinek sem beszélhetek róla .Egyébként ez hihetetlenül összetett dolog
2016. jan. 16. 13:35
 18/25 Mojjo ***** válasza:
100%
Oké, végülis belemehetek a játékba, fájni nem fáj. Szóval mesélj nekünk, miért is nem beszélhetsz róla :)
2016. jan. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Mojjo ugyan nem akarlak összezavarni ha elmondanám megváltozna az életed :-) elég bonyolult a világ igy is ....meg ezt szépen kell csinálni összegezve miden információt .
2016. jan. 16. 13:46
 20/25 Mojjo ***** válasza:
100%
Ennél azért valami szellemesebbre számítottam :( Arra, hogy továbbszövöd a történetet... De ha ennyire futotta csak, akkor ez van. Nem jöhet mindig minden össze.
2016. jan. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!