Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ilyen jellegű könyveket...

Ilyen jellegű könyveket szeretnék beszerezni. - pszihológia - gyógyszerészet - orvoslás Mi legyen a címük?

Figyelt kérdés

3 féle könyvet keresek, könyvesboltokban nem találtam (líra, alexandria kilőve) tudom, hogy nagyon drága, de hobbiból meg szeretném ezeket tanulni. Internetes könyvesboltokban pedig van rengeteg féle, de nem tudok beleolvasni, hogy melyik mit tartalmaz és hogy melyik a jó. Pl: Gyógyszerügyi szervezéstan..-de nem tudom ez-e a jó könyv, ami nekem kell, mert nem biztos hogy a gyógyszerek vannak benne felsorolva...


A pszihológiával kapcsolatban arra gondoltam, hogy mivel mit lehet kezdeni

Az orvosi könyvekből a betegségek neveit, milyen gyógyszer kell, a gyógyszerészetiből pedig milyen gyógyszer mire jó, és mi a hatóanyaga.



2016. máj. 12. 12:52
 1/2 Sunshinedoll ***** válasza:

Esetleg nézz szét orvosi egyetemek könyvárában, ott vannak rendes tankönyvek, azok a legbiztosabbak.

A Farmakológia alapjai elég jó, Gyires Klára és Fürst Zsuzsanna írta.

2016. máj. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, néztem szét a fősuli könyvtárában, de éppen nem nagyon találtam olyat ami nekem kellene.. a farmakológia alapjait pedig megnézem.
2016. máj. 13. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!