Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Milyen megvásárolható, érdekes...

Milyen megvásárolható, érdekes, tudományos dolgok vannak még ezeken kívül?

Figyelt kérdés

Elkezdtem vadászni az ilyen érdekes tárgyakra, mint a Plazmagömb, Ferrofluid, Fluoreszkáló anyagú dolgok.

Tehát olyasmiket keresek, ami nem mindennapi jelenségeket mutat be (Kémia/Fizika), elfér a polcon és 5 ezer forint alatt lehet kapni.

Ha lehet, ne 1x használható dolgokat írjatok.


Köszönöm szépen!



2016. szept. 18. 16:56
 1/5 Crisopher ***** válasza:
100%
Newton bölcsője.
2016. szept. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Zselés cucc csíráztatáshoz: [link]


Belenyomkodod a magokat és végignézheted ahogy pár hét alatt gyökeret eresztenek és megnőnek. Én imádtam.

2016. szept. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 2*Sü ***** válasza:
100%
Most hirtelen a gyurmalin jutott eszembe. (A rugalmassága függ a rá ható erőtől, tehát ha gyengéden nyomogatod, akkor gyurmaként viselkedik, ha leejted a földre, visszapattan, mintha gumiból lenne, ha ráütsz kalapáccsal, akkor meg szilánkosan törik. Ha kellően gyors vagy, el tudod törni például.)
2016. szept. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha bemégy a Régió játékáruházba, akkor külön polcon kaphatóak a tudományos játékok, ahol a krumplimeghajtású órától a napelemes robot szettig többféle témában tudsz érdekes kísérleteket végezni:


[link]


Többségük az általad említett összeghatár körüli áron kapható.

2016. szept. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél cserepes virágot :)
2016. okt. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!