Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Van aki számára a World Trade...

Van aki számára a World Trade Center 9/11-es tragédiája más színben tűnik fel pl. az europhysics-es anyag után?

Figyelt kérdés

[link]


Tudom, hogy sokan vakon bíznak a hivatalos verzióban, nyilván érthető, hisz alapvetően az lenne a normális, hogy ez az igazság és a kormány természetesen nem hazudik.


De az ilyeneket sem lehet figyelmen kívül hagyni, az europhysics-en nem hülyegyerekek publikálnak azért nem? Ráadásul az ilyen embereknek nemhogy érdekükben nem áll, de kifejezetten hátrány a témában állást foglalni és kiállni az irányított robbantás verzió mellett, mégis egyre többen megteszik.



2016. okt. 18. 12:19
1 2 3 4 5 6
 1/51 Mojjo ***** válasza:
60%

Hát igen. És emellett ezzel sem ártana foglalkozni, hiába akarják szőnyeg alá söpörni:

[link]

2016. okt. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 Wadmalac ***** válasza:
61%

A linkben nem a cikk volt, az itt van:

[link]


Nos, én továbbra is szkeptikus vagyok.

főleg a 6., utolsó oldalon, a cikk készítőinek felsorolásában eme emberke miatt:

Ted Walter

is the director of strategy

and development for Architects & En-

gineers for 9/11 Truth (AE911Truth),

a nonprofit organization



nonprofit organization. Hmmm...

De marha jól megélnek a dolog médiájából.


Neki sem hiszek jobban, mint az FBI-nak, CIA-nak. Csak más okból.

2016. okt. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim válasza:
43%

Mikor fogod végre megérteni, hogy a CIA nem lett volna képes ezt megszervezni?Ez túl nagy falat.

Ezt csak barlangban lakó kecskepásztorok képesek összehozni, de ők kisujjból.

2016. okt. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
50%
Azért arra kíváncsi lennék, hogy ha az épületek látványosan eldőlnek oldalirányba akkor is így menne-e az agyalás, de hát ugye úgy tervezték a két tornyot, hogy magába roskadjon a harmadik épület pedig amennyire tudom elég komolyan megsérült, de arról kevesebb videó van.
2016. okt. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
56%

Akinek van egy minimalis fizikai-mernoki szemlelete, az pontosan tudja hogy ekkora epitmenyek NEM TUDNAK eldolni, csak a filmekben.


Pontosan ugy roskadt ossze, ahogy azt mernoki szemlelettel az ember elore megjosolna.

2016. okt. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 Wadmalac ***** válasza:
67%

A két toronyban nincs semmi misztikus.

Az ilyen épülettüzeknél simán keletkezik a zárt terekben 5-600 fok, ott a szerkezeti acél szilárdsága töredékére csökken. Akkor meg bizony összemegy a szerkezet, mint a vizes papírmasé.


Szerintem itt az egyetlen igazán furcsa pont a 7-es épület, annak összedőlése teljesen indokolatlannak tűnik, főleg annyi késéssel.

Mondom annak tűnik.

Mint az is, ha valaki kiesik egy repülőből 3000 méteren, ernyő nélkül és túléli.

És mégis megtörtént az is.

2016. okt. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
55%

"Az ilyen épülettüzeknél simán keletkezik a zárt terekben 5-600 fok"


Akar 1000 fok felett is lehet siman. Plane ha eg benn egy komplett repulogep.

2016. okt. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem mondhatjuk, hogy azt aki elhiszi a hivatalos vizsgálat eredményét, azt soha semmiféle ellentétes vélemény nem fogja érdekelni, legyen az bárki, bármilyen szaktekintély. Szerintem ez érdekes, én ezt egyfajta védekező mechanizmusnak gondolom amiért valahol nem lehet hibáztatni az embereket.
2016. okt. 18. 15:05
 9/51 Mojjo ***** válasza:
45%
@8: és egészen pontosan mi ellen védekezik?
2016. okt. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 Vree ***** válasza:
51%
És te ezt mi alaján "mondhatod"? Teljesen jó válaszokat kaptál, indokolatlan, hogy most fordíts egyet és elkezd a válaszolókat fanatikusoknak állítani be, ezzel csak az egész kérdésfeltevésedet minősítetted (le).
2016. okt. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!