Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Van aki számára a World Trade...

Van aki számára a World Trade Center 9/11-es tragédiája más színben tűnik fel pl. az europhysics-es anyag után?

Figyelt kérdés

[link]


Tudom, hogy sokan vakon bíznak a hivatalos verzióban, nyilván érthető, hisz alapvetően az lenne a normális, hogy ez az igazság és a kormány természetesen nem hazudik.


De az ilyeneket sem lehet figyelmen kívül hagyni, az europhysics-en nem hülyegyerekek publikálnak azért nem? Ráadásul az ilyen embereknek nemhogy érdekükben nem áll, de kifejezetten hátrány a témában állást foglalni és kiállni az irányított robbantás verzió mellett, mégis egyre többen megteszik.



2016. okt. 18. 12:19
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:

"A hivatalos verzio mellett minek kellene kiallni? "


Miért ne kellene, amikor ennyi ember áll ki ellene? Ha a hivatalos verzió megállja a helyét rengeteg, teljesen független építész, tervező, bombaszakértő és még sok más terület szakemberei vitatkoznának a másik táborral. Ez nem kérdés, nem hagynák a hivatalos verziót így magára mikor tudják, hogy az ellentábor hülye.

2016. okt. 19. 12:48
 32/51 Wadmalac ***** válasza:
56%

"Magatokat járatjátok le amikor ezeket az embereket lenézitek és ájuldoztok a sok eszetektől."

Rendben, ott tartunk ismét, mint minden megcáfolt konteósnál, hogy mindenki hülye, csak ő helikopter.


Én többek közt ezt tanultam, ezt űzöm, most is acéliparban dolgozom, te meg olvasgattál valamit és istenítesz általad totál ismeretlen "szakértőket".


tudom, miért nem áll ki senki a hivatalos oldalról konteókat cáfolni?

Mert kár bele az energia, aki ezt akarja hinni, annak úgyis a hülyeség az igazság.

Mert a hivatalos véleményt nem egy buzgómócsing hivatali patkány szülte nulla szaktudással, hanem sokszáz fős, hivatalosan elismert, akkreditált szakértő. Mint ahogy egy repülőkatasztrófát is a legszakértőbb szakértők vizsgálnak ki.

És ehhez a nagyon szigorúan ellenőrzött szakmai tudású, nagyon szigorúan ellenőrzött körülmények közt, hivatalosan kiadott szakvéleményhez az általad emlegetett szakértők véleménye gyíkfing a tornádóban.


Most komolyan gondolod, hogy ez a hatoldalas, három valamilyen szakértő és egy médiából élő valaki által ellenjegyzett "szakértői vélemény" magasabb hitelességet képvisel, mint egy több száz minden területi szakértő által összeállított ezeroldalas hivatalos jelentés?


Jajmár.


Mondom, az a kérdés, hogy ki volt a hunyó, lehet konteó alap, de az, hogy a két torony nem a repülőktől dőlt le, az ba-rom-ság.

2016. okt. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:

"tudom, miért nem áll ki senki a hivatalos oldalról konteókat cáfolni?"


Igen, tudom. Akkor te is csak ennyit tudsz abból a bizonyos sok ezer tudósból felmutatni :D


"Én többek közt ezt tanultam, ezt űzöm, most is acéliparban dolgozom, te meg olvasgattál valamit és istenítesz általad totál ismeretlen "szakértőket"."


Mondanál mégis egyet kettőt az általad lesajnált szakértők közül akinél te hitelesebbnek, tanultabbnak, tapasztaltabbnak találod magad? Csak hogy azért valami konkrétat is lássak már végre, lehet a végén fejet hajtok előtted, ki tudja és be tudom ismerni a tévedésemet is ha kell.

Ez a felhívás a többi magát fényező GYK "szakértőnek" is szól!!!


Itt már csak egy teljesen felesleges adok kapok zajlik, elbeszélés az általam felhozott része mellett a témának. És a magatok fényezése, ami bocsánat de tényleg komikus a felhozható tudósokat tekintve. Később majd kiemelem a kérdést, mert tényleg kíváncsi vagyok van e olyan aki átértékelte a dolgot az egyre növekvő számú valódi tudással, szakértelemmel és tapasztalattal is rendelkezők következtetéseit is megismerve.


Az europhysicsnews is meg az ott és hasonló fórumokon megnyilvánuló "hülyék" meg szégyellhetik magukat, mert ugye mindenki hülye csak ők a helikopterek, mint azt megtudtuk.

2016. okt. 19. 13:40
 34/51 anonim ***** válasza:
37%

" nálatok is!!!!!! sokkal okosabb emberek véleményéről van szó."


Honnan tudod hogy mi milyen okosak vagyunk?

2016. okt. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
23%

"amikor ennyi ember áll ki ellene? "


Mennyi? Amugy meg kit erdekel? Tele van a vilag idiotakkal. En is ismerek egy csomot, ismerek olyan elismert orvost aki a legdurvabb konteos baromsagokat futtatja allandoan. Attol meg hogy van valami pozicioja meg nem jelenti azt hogy nem lökött.

2016. okt. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 Wadmalac ***** válasza:
50%

Kreás: borsó a falakra.

Ideje áttenni az egészet az ezóba.

2016. okt. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 Mojjo ***** válasza:
50%

Tulajdonképpen akkor leredukálódott az érvrendszer annyira, hogy "ezt a cikket nagyon okos meg szakértő emberek írták, ti meg nem vagytok azok, szóval hinnetek kell nekik". Nem valami combos. Mondjuk többet ritkán tud felmutatni bármelyik konteó is.


Amúgy csak kíváncsiságból, kedves kérdező: ha van egy elmélet, amit nagyon okos szakértők írtak, és azt elolvassák nemokos nemszakértők, akkor ezek a nemokos nemszakértők honnan tudják megállapítani, hogy a nagyon szakértők azok igazat írnak, vagy csak megvezetik őket? És ha más nagyonszakértők tökmást írnak, hogyan lehet dönteni? Gondolom, te úgy tetted, hogy jajjhát, tutira ők a jófiúk, akik a gonosz hatalom elnyomása ellenére is megírják az igazságot. Nagyjából ennyi, nem több. Nem értesz te az egészből egy szót sem, csak él benned az a reflex, hogy a kormány - főleg az amerikai - nagyon gonosz, a nagy leleplezők meg a legkisebb hős hercegek, a jófiúk, ezért bármit elhiszel, ami nem a hivatalos álláspont. Gyász.

2016. okt. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 Wadmalac ***** válasza:
54%

Bocs, ez most nem kreás, ez konteós.

Egykutya.



Csak még annyit a kérdezőnek:

tudod, ha valaki, mondjuk te annyira szakértő vagy az autógumik kilukadásában, hogy tudod, ha ráhajtasz egy szögre, ki tud lukadni.

Na most kapsz egy defektet. Beviszed a gumishoz. Az azt mondja, kiszúrta egy szög, megmutatja neked a szöget is. Te tudod, hogy a szög ki tudja szúrni.

De valaki azt állítja neked, hogy márpedig a limbilumbulábi varázsufók szúrták ki lézerpuskával.

Te is tutira a varázsufót fogod elhinni, ugye?

Ennyi.

2016. okt. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
46%

Igazabol egyetlen erved van, az pedig a tekintelyre hivatkozas.


Ami meg nem erv, hanem egy ervelesi hiba.


[link]

2016. okt. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 Wadmalac ***** válasza:
45%

"Nem értesz te az egészből egy szót sem, csak él benned az a reflex, hogy a kormány - főleg az amerikai - nagyon gonosz, a nagy leleplezők meg a legkisebb hős hercegek, a jófiúk, ezért bármit elhiszel, ami nem a hivatalos álláspont. Gyász."

A komplett válaszodat végigbólogattam, abszolút egyetértek, egy okból emeltem ki ezt a részt.

Azért, mert a vita témája nem az, hogy oszamabinládenrosszfiú vagy bushvétécégate volt-e a terrorakció atyja, hanem az, hogy két, kerozinnal teli, száztonnás, négyszázzal repülő gyúltóbómbától össze tudott-e dőlni a két torony.

És AZON nincs mit vitatni.


Az, hogy ki volt a kitervelője a dolognak, azon már lehet morfondírozni és EZ jó konteó alap. De a műszakilag teljesen alátámasztott repülős döntögetés NEM AZ.


Ez hasonló marhaság, mint amikor vakbuzgó vallásossal próbálod megértetni, hogy te nem vagy megrögzött ateista, de akkor sem kétezer éve, 6 nap alatt teremtette Isten a világot.

Na ezért is kevertem bele véletlenül a kreásokat.

2016. okt. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!