Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Van aki számára a World Trade...

Van aki számára a World Trade Center 9/11-es tragédiája más színben tűnik fel pl. az europhysics-es anyag után?

Figyelt kérdés

[link]


Tudom, hogy sokan vakon bíznak a hivatalos verzióban, nyilván érthető, hisz alapvetően az lenne a normális, hogy ez az igazság és a kormány természetesen nem hazudik.


De az ilyeneket sem lehet figyelmen kívül hagyni, az europhysics-en nem hülyegyerekek publikálnak azért nem? Ráadásul az ilyen embereknek nemhogy érdekükben nem áll, de kifejezetten hátrány a témában állást foglalni és kiállni az irányított robbantás verzió mellett, mégis egyre többen megteszik.



2016. okt. 18. 12:19
1 2 3 4 5 6
 41/51 Mojjo ***** válasza:
5%
@40: szerintem az a titok nyitja, hogy azt nagyon nehezen lehetne ennyire látványosan bizonygatni, hogy a CIA/a zsidók/a szabadkőművesek/a gyíkemberek/a ráknépség (megfelelőt aláhúzni - több is megjelölhető) felelős az egészért, ha elfogadnák, hogy a repülők felelősek a tornyok ledőléséért. Valahogy azt kéne megmutatni, hogy a háttérben szerveződött a nagy gonoszság. Nem elég látványos. Egy konteónak pedig annak kell lennie. Egy konteót ki kell tudni rakni a kirakatba, úgy, hogy ott ragyogjon, és vozza at erre fogékony nemszakértők tekintetét. És egy ilyen irányított robbanásos izé jóval alkalmasabb erre. Magyarán sima marketingokokból ezt célszerű választani a konteóhyáeosoknak.
2016. okt. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 Wadmalac ***** válasza:
36%

Hát, lehet, a dolog pszichológiájához nem tudok hozzászólni. Számomra azok a konteók eladhatóak (vagyis érdekesnek, elgondolkodtatónak találom, nem feltétlenül elhiszem), aminek az alapjai tényszerűek, csak a következtetés az, ami nem bizonyítható és jó esetben nem is cáfolható teória.

Na az önmagát megtámadó Amerika alapból ilyen lenne, de a WTC repülő meg még robbantás meg még mindenféle, na az már nem az, mert logikai, műszaki pontokon is bukik.

2016. okt. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 Mojjo ***** válasza:
42%

@42: jaja, de hát nem is te, vagy a hozzád hasonló beállítódottságú emberek alkotják a konteók elsődleges felvevőpiacát. És ha egy konteó sikeres akar lenni - márpedig nyílván az akar lenni -, akkor a felvevőpiachoz kell alkalmazkodnia.


A konteókra is szelekciós tényezők hatnak. A sikeresek, amik jól alkalmazkodtak a felvevőpiacukhoz, elterjednek, a többit kiszorítva, amik pedig eltűnnek a süllyesztőben. Garantálom, hogy volt olyan konteó is, ami nem tartalmazott irányított robbantásokat, csak simán arról szólt, hogy az amerikaiak térítették el a repülőket. Simán csak nem volt olyan sikeres, mint ez a verzió. De olvastam olyat is, hogy repülők sem voltak, azok csak kivetített hologramok :D Az egyik nem elég látványos, a másikhoz konteóhívőhöz képest is túl hülyének kéne lenni. A legsikeresebb így ez a verzió lett.

2016. okt. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 Wadmalac ***** válasza:
44%

"Garantálom, hogy volt olyan konteó is, ami nem tartalmazott irányított robbantásokat, csak simán arról szólt, hogy az amerikaiak térítették el a repülőket."

Volt, vagyis van, konkrétan arról szól, hoy az Al Keida sosem létezett, mint iszlám terrorszervezet, ez egy amerikai finanszírozású, CIA irányította terrorista zsoldoscsapat, sokkal kevesebb emberrel, mint amit a nemzetbiztonság állít.

Csak ez a külön történet beleolvadt ebbe a robbantgatós konteóba.

2016. okt. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
40%

Az egész 9/11 terrortámadást cáfolja a pentagonba csapódott utasszállító !


A világ legjobban örzött épületébe, nem repülhetne bele egy sima utasszállító. Ez vicc.:XD


A C.IA háttérhatalmak műve volt, ez is mint Pearl Habor, hogy mehessenek háborúzni.

2016. nov. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 A kérdező kommentje:
Igen elég népszerű a hitetlenkedés ezzel kapcsolatosan. Az én véleményem is az, hogy egy ilyen repülőgépet 100x meg tudtak volna semmisíteni mielőtt odaér, alap.
2016. nov. 1. 13:30
 47/51 anonim ***** válasza:
0%
Nem volt rá precedens h egy utasokkal teli gépet kilőhetnek -e.
2016. nov. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
7%
#45: Ja, és szintén a CIA miatt terjeszkedtek a Japánok Kelet-Ázsiában úgy a '30-as évektől kezdve.
2016. nov. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
53%

Hogy a tornyoknak hogy kell összedőlni,azt nem tudom...De azt tudom,hogy a NORAD-nak mi a feladata....Az amerikai légtér védelme..

Hogy az első repülő becsapódását nem tudták megakadályozni,az oké....De könyörgöm,a második repülő kb 40 perccel az első után csapódott be...Ennyi idő alatt Pista bácsi is felszállna a permetező repülőjével,hogy szétnézzen fentről....De a NORAD-nak ez is kevés volt...Jaa,hogy kint voltak a parttól 100-200 km-re gyakorlatozni...igen,tudom,hogy kint voltak...de mindenki???Egy nyamvadt repülő sem maradt a bázisokon??Az amerikaiak olyan hülyék,hogy gyakorlaton az összes mozgatható repülőt kiküldik gyakorlatozni,hogy a légteret egy vadászgép se tudja védeni,ha úgy alakul???Ugyan már....

De tegyük fel,tényleg az összes gép gyakorlatozott...Egy F-16-os,vagy F-18 as pontosan nem tudom,milyen gyorsan tud haladni vész esetén,de kb 40 perc alatt bőven odaért volna a város fölé,hogy megnézze,mi a helyzet....

A Pentagon a világ legjobban védett épülete....csak azon a fronton,ahol a repülő becsapódott,és csak az épületen szerintem 10 kamera is van,minimum...akkor ott vannak az oszlopokon lévő kamerák,egyéb környékbeli üzletek kamerái...és csak az az egyetlen felvétel készült???jaj neee.....

Meg könyörgöm,ha én terrorista lennék,és látom magam előtt a célt,akkor egyenesen belerepülök...Na mármost ezek a terroristák okosak voltak,és kíméletesek,mert az épületet ügyesen megkerülték,és mit ad isten,pont a felújítás alatt álló szárnyba csapódtak,ami az érkezési irányuk ellentétes oldalán volt,nehogy egy olyan szárnyba repüljenek,ahol megy a munka,és mindenki dolgozik...Nem,ők a viszonylag üres épületrészbe csapódtak.....

Érdekes dolgok ezek :):)

Még egy....az egyik repülő azt hiszem Bostonból tartott LA-be...valahol,NY-tól pár száz ,vagy 1000-2000 km-re,pontosan nem tudom,hol,szóval eltérítik,átveszik az irányítást...Azt se tudják,hol vannak...azt se tudják,merre van NY....azt se tudják,hogy NY körül (ami megjegyzem,a Föld egyik legforgalmasabb légtere) mivel fognak ütközni....De ezek az alig pár órát vett okos terroristák,akik a kiképzőpilóta szerint alkalmatlanok voltak mindenféle repülésre,maguktól elnavigáltak NY-ba úgy,hogy azt se tudják,pontosan hol vannak,azt se tudják,fogják-e keresztezni egy másik repülő útját,azonnal képesek voltak olyan manőverekre egy nagy hatótávú utasszállítóval,amire csak egy profi pilóta képes....Hozzáteszem,a pilóták nem pár órát vesznek egy kisrepülőn,mielőtt utasszállítót vezethetnek...

Szóval azt nem tudom,hogy a beton hogyan porlad,és az acél hogyan hajlik,de azt tudom,hogy barlanglakók ilyen nagy horderejű műveletet,a világ legjobban védett épülete ellen NEM tudnak végrehajtani....Pláne úgy nem,hogy a CIA minden gyanús személyt lehallgat,kis túlzással azt is tudják,hány deka volt tegnap a széklete....És mit ad isten,erről az akcióról senki sem halott,senki sem tudott,teljesen titokba tudták tartani viszonylag iskolázatlan emberek a világ legjobb szakemberei előtt...Na jó....hagyjuk...ideje lenne felébredni :)

2017. márc. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 A kérdező kommentje:

tegnap 22:11


Ebben a részében a dolognak csak az nem biztos, hogy az első repülőt el kellett volna tudni "kapnia" a rendszernek. A személyes véleményem, hogy még azt is, természetesen. Simán. És akárhol ma egy fejlett ország légterében, nemcsak az USA-ban a NORAD. De, hogy az első becsapódás után a többit? Ez már a 100% vitán felüli kategória.


Egyébként pedig úgy gyakorlatozni, hogy azzal közben impotenssé tesszük a szervezet arra amire egyáltalán létezik? LOL Igen, pontosan ilyen színvonalas megoldások és aztán magyarázatok születtek. De a hazugság és hülyeséggyár mindig is sikeresen onthatja magából ezeket, míg ennyi embernek megfelelnek az ilyen válaszok:)

2017. márc. 4. 07:48
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!