Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Van aki számára a World Trade...

Van aki számára a World Trade Center 9/11-es tragédiája más színben tűnik fel pl. az europhysics-es anyag után?

Figyelt kérdés

[link]


Tudom, hogy sokan vakon bíznak a hivatalos verzióban, nyilván érthető, hisz alapvetően az lenne a normális, hogy ez az igazság és a kormány természetesen nem hazudik.


De az ilyeneket sem lehet figyelmen kívül hagyni, az europhysics-en nem hülyegyerekek publikálnak azért nem? Ráadásul az ilyen embereknek nemhogy érdekükben nem áll, de kifejezetten hátrány a témában állást foglalni és kiállni az irányított robbantás verzió mellett, mégis egyre többen megteszik.



2016. okt. 18. 12:19
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
47%

" azt soha semmiféle ellentétes vélemény nem fogja érdekelni"


En rengeteg ellentetes velemenyt elolvastam, es egy olyat sem talaltam amit erdemes lett volna komolyabban megvitatni, legalabbis az esemenyekkel kapcsolatban.


Az mar mas kerdes hogy ki szervezte, es ki vitte veghez, de ezzel kapcsolatban meg azt gondolom hogy manapsag semmi sem marad titokban.


A legvaloszinubb forgatokonyv a hivatalos. Az Al-Kaida-nak megvoltak erre a forrasai, es a szandeka is.

2016. okt. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy "fordítottam", szerintem egyértelmű, hogy számomra elfogadhatatlan a hivatalos anyag a kérdés alapján. Az szintén lejön a kérdésből is, hogy nekem talányos az ellenkezőjét hívők gondolkodása. Nem bántottam senkit úgy gondolom.
2016. okt. 18. 15:19
 13/51 Vree ***** válasza:
53%

^pl. Wad tökéletesen korrektül leírta, hogy miért nem győzi meg a robbantós-összeesküvős változat;

erre azt mondani, hogy "jaj akkor téged semmi nem győzne meg, biztos csak védekező mechanzmusból mondod, nem amiatt amit írsz", durva sértés.

2016. okt. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 Vree ***** válasza:
48%
^Amellett pedig bizonyos beszűkült, részrehajló gondolkodásra vall.
2016. okt. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
58%

Az iranyitott robbantas egyszeruen butasag.


- Egy ekkora epuletet robbanoanyagokkal felszerelni tobb honapos munka, komoly furkalas, atepites, drotozas. Ezt nem lehet eszrevetlenul csinalni.

- Egy ilyen melohoz rengeteg ember kell, namost amit mar ketten tudnak az nem titok.

- A gepek becsapodasi helye es szoge teljesen esetleges, a masodik gep kis hijjan elvetette a tornyot. Ezt nem lehet elore megtervezni, plane nem osszehangolni.

- Nem kell robbantas ahhoz hogy egy statikailag erosen meggyengult epulet osszeomoljon.


Maga az epulet a mernoki tudomanyok csucsa, tenyleg kibirta a repulogepek becsapodasat. Amit nem birt ki az a tuz volt. A tuz okozta a pusztulast vegul. Ha sikerult volna megfekezni a tuzet, akkor megmaradhatott volna az epulet, bar lehet akkor is le kellett volna bontani.


De a tuzoltasra a rendelkezesre allo idon belul nem volt realis esely.

2016. okt. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 A kérdező kommentje:

ma 15:28


Megértem, hogy ezeket saját kútfőből így gondolja bárki. Én olyanokra gondolok, mikor pl. egy bombaszakértő vagy ipari robbantó, egy pilóta, egy olyan építész akinek a felhőkarcolók tervezésében és kivitelezésében is van gyakorlata azt mondja, hogy ez csak akkor történhetett így ha lerobbantották, akkor miért gondoljátok, hogy bár ő ebben valóban szakértő és ez a munkája is, de ti jobban tudjátok. Ilyenkor azért minimum elgondolkozok azon miért mennek szembe ennyien valódi tudással ezzel az egésszel.


Plusz neki nincs oka hazudni nektek, a kormánynak viszont mindenképpen hazudni kell nektek, ha ő volt.

2016. okt. 18. 15:42
 17/51 anonim ***** válasza:
55%

"mikor pl. egy bombaszakértő vagy ipari robbantó, egy pilóta, egy olyan építész akinek a felhőkarcolók tervezésében és kivitelezésében is van gyakorlata azt mondja, hogy ez csak akkor történhetett így ha lerobbantották,"


Nem tudok hiteles emberekrol akik ezt allitottak volna.


Amugy meg tervezomernok vagyok, van mernoki szemleletem, bizonyos dolgokat magamtol is el tudok donteni.


Engem kulonosebben nem erdekel amikor valaki ugymond tekintelyre hivatkozassal akar valami szamomra valoszinutlent lenyomni a torkomon.


Ahogy irtam: a tornyok leomlasa teljesen kovetheto es ertheto folyamat volt, nincs benne semmi meglepo.

2016. okt. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 Mojjo ***** válasza:
45%

@15: képzeld el az alábbi szituációt (sajnos nem kitalált, nagyon is valós):

Adott egy történész, aki azt mondja, hogy márpedig a történelmünk egy hatalmas része hazugság, 300 évet egyszerűen kitaláltak a középkorból. Millió és egy történész meg azt mondja, hogy ez hülyeség, a valós történelmünk bizony a hivatalos verzió.


Mondok másikat:

Adott egy-két fizikus, aki azt mondja, hogy a relativitáselmélet úgy hülyeség ahogy van. Ezernyi másik fizikus szerint ez baromság, nagyon os rendben van a relelm.


Mondok harmadikat:

Adott pár mérnöki diplomás ember, aki már az n+1-edik örökmozgóját építi meg, és szerinte igenis van ingyenenergia. A világ mérnökeinek és fizikusainak elképesztő többsége szerint ez baromság, és ezek az emberek egyszerű csalók.


Na még egyet: adottak orvosok, akik szerint a homeopátia működik. A biológus/orvos/kémikus/fizikus társadalom bő többsége szerint meg nem, és nemhogy csak elvileg lehetetlen, de gyakorlatilag is sokszor igazoltan megbukott.


Szóval ha te egyik tudományban sem vagy jártas, melyik oldalra ésszerűbb tenni a voksodat?


Remélem érthető a célzás. Nagyjából ennyit ér a nagy tudás, amivel szerinted szembemegyünk.


Amúgy még mindig nem válaszoltál arra, hogy mi ellen is védekezik az a védekezőmechanizmus.

2016. okt. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
56%

Nyilván az itt kommentelők nagy részének, ahogy a kérdezőnek is nagyon kevés fogalma van az egészről, ettől függetlenül állításokat bárki megfogalmazhat. A WTC-t úgy tervezték, hogy magába roskadjon, ez tény.

De például, ha robbantással kellett volna az épületeket lerombolni nem vártak volna egy csomó időt a becsapódások után, hogy mindenki az épület oldalát filmezze és felvegye az esetleges irányított robbantás bizonyítékait. Bumm, repülő, robbantás és összedől, bumm második repülő, robbantás és az is összedől, alig lenne használható videó az egész esetről, csak annyi ami ahhoz kell, hogy azért látszódjon, hogy repülőgépek csapódtak bele.

Egyébként az is szórakoztató, hogy szerinted a kínai és az orosz titkosszolgálat ne tudná hitelesen bizonyítani, hogy irányított robbantások történtek...

2016. okt. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 A kérdező kommentje:

"hogy mi ellen is védekezik az a védekezőmechanizmus."


Úgy gondolom érthető, hogy az emberek nem szeretnének még a halvány gondolatával sem szembenézni annak, hogy egy pici csoport ember, és éppen azok akikre rábízunk mindent, képes kíméletlenül megölni ezreket önös érdekből és igazából amit velük szemben tenni lehet az egyenlő a nullával, olyan hatalmuk van. Akármikor újra megtehetik ezt úgy, hogy ott vagy te, a gyereked, a szüleid akárki az áldozatok között. Nagyon súlyos gondolatok ezek, nem csodálom ha valaki inkább bármit elhisz, mint ezt.

2016. okt. 18. 17:57
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!