Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Tudnátok biokémia könyvet...

Tudnátok biokémia könyvet ajánlani?

Figyelt kérdés
Most épp a szénhidrátok anyagcseréjéről tanulunk. Nem kaptunk hozzá könyvet csak angolul és a tanár csak nagy vonalakban vázolja a táblára. Szükségem volna egy olyan könyvre, amely nem angolul van és egy kicsit részletesebben leírja.
2016. nov. 5. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:
2016. nov. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2016. nov. 5. 13:03
 3/9 anonim válasza:

Mennyire kell részletesen?

van egy nagyon jó könyv, azt hiszem a semmelweis kiadó honlapján tudod megvenni pdf-ben.

orvosin ezt használjuk és a szénhidrátanyagcsere nagyon jól és érthetően van benne :) pont most tanultam vizsgara és nagyon jó vot belőle a felkészülés, átlátható, strukturált, sok az ábra

2016. nov. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ja és ha valami érdekel, nem értesz valamit akkor nyugodtan írj nekem, ez az egyik kedvenc témám
2016. nov. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Elég részletesen kellene. Köszönöm szépen a segítséget.
2016. nov. 6. 12:56
 6/9 A kérdező kommentje:
Kérem add meg annak a könyvnek a címet amelyből Te tanultál?
2016. nov. 6. 12:59
 7/9 anonim válasza:
2016. nov. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2016. nov. 7. 17:12
 9/9 A kérdező kommentje:

4-dik válaszoló szükségem volna a segítségedre.

Erről volna szó: van egy kémiai reakcióm és katalizátorként enzimet használunk. Ki kell számolni az enzim tömegét. Úgy tudom, hogy az enzimaktivitásból ki lehet számolni de nem tudom, hogy hogyan. Ehhez hasonlót még nem csináltunk és az információt is a tanártól tudom. Nem magyarázta el, hogyan történik a számítás.

2016. nov. 26. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!