Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hogy van ez az áramkörben?

Hogy van ez az áramkörben?

Figyelt kérdés
Ha egy fogyasztót sorosan kötünk egy áramkörbe akkor az utána lévő fogyasztóra olyan erősségű áram jut ami már a második fogyasztó ellenállása miatt gyengébb?Vagy az áramerősség ugyanakkora lesz mint a főágban volt és úgy megy tovább a következő ellenállásra?

2016. nov. 29. 22:51
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Elég komoly bajok vannak te veled...kis szaros kötekedő nemtudom a környezeted hogy tud elviselni mindenesetre mostmár el lehet húzni innen mert rohadt idegesítő, hogy nem találtok más elfoglaltságot
2016. dec. 3. 19:37
 22/25 anonim ***** válasza:
60%

Nekem az a tanácsom hosszú távra, hogy igyekezz elkerülni a károdra humoros helyzeteket. Például fellépsz a Gyakorira, kérdezel valamit, abban a reményben, hogy valakinek van ideje elolvasni és válaszolni. Ezután meg pont azt hozod fel az illetők hibájául, hogy van idejük a Gyakorit olvasni. Remélem, így egymás mellé rakva már te is átérzed a komikumot.


"a 20 évhez meg gratulálok "hatalmas" teljesítmény"

Köszönöm!

2016. dec. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Te húzz már innen basszus mikor mondtam hogy baj ha a gyakorit olvassátok??Más dolog gyakorizni meg napokig visszajárni cseszkelődni az a komikus, hogy a kettő között nem tudsz különbséget tenni.Amúgy meg húha!!!Ez aztán nagy oltáska volt hát akkor vedd dícséretnek és erre verd magad ügyi vagy nagyon...
2016. dec. 4. 13:47
 24/25 anonim ***** válasza:
60%

A rendes emberek visszanéznek, hátha van még egy kapcsolódó kérdés, amit később tett fel valaki. Ez egy segítőkész oldal.


Tudom, hogy nem dicséretnek szántad, csak ezek szerint te nem tudod, hogy a magyar net az nagyjából annyi idős, mint amit írtam, tehát többet nem netezhettem. Ez ugyanolyan képes beszéd, mint a folyó volt, ez azt jelentette: amióta csak lehetett. Már persze annak, aki tudta, hogy mikor indult be a verkli.


Na, én húztam már innen basszus.

2016. dec. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Képzeld tudom hogy mikor indult te nagyesző,de azzal rohadtul nem kène nagyra lenned,hogy 20 ève ez az elfoglaltságod.Egyébként te nem segíteni jársz vissza napok óta hanem cseszkelődni de mind1...amúgy meg na végre valami haladás az ügyben na szia menjél nem marasztallak
2016. dec. 4. 14:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!