Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ugye ez csak vicc?

Ugye ez csak vicc?

Figyelt kérdés
[link]
2010. máj. 21. 16:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ne már :S
2010. máj. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Tudjátok ti mi az a zivatar? Kis területen alakul ki, nem okoz tartós esőt, viszont elég nagy mennyiségűt. Ezek a zivatarcellák max. Budapest méretűek szoktak lenni és nem hosszú életűek. Én amúgy meg ragyogó időt látok.
2010. máj. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Az 1-2 napnal tavolabbi meteorologiai elorejelzesek mar elegge pontatlanok.
2010. máj. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
én azt nemértem hogy jósolják meg 1 hónapra az időjárást. vagy mondjuk értem: sehogy, de akkor minek riogatnak mindenkit lehet hogy egy enyhe nyár lesz de mond már meg hogy jún 16án esni fog e vagy nem.
2010. máj. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nem jósolják, csinálják. Csak gyakran változik a terv. Oké, félre a viccet. Akadnak egész okos népi megfigyelések, és nem csak nálunk. Önmagukban is nagyon használhatók. Akad éves (!) jellemzőkre vonatkozó következtetéseket megfogalmazó népi megfigyelés is. Különböző területek népi megfigyeléseit összegezni, rendszerbe foglalni, EarthSim-et okosítani, újabb elméleteket faragni... Ez maga a meteorológia, asszem.
2010. máj. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!