Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Szerintetek miért jött létre...

Szerintetek miért jött létre a világ egyetem?

Figyelt kérdés
És miért volt az amiből keletkezett az ősrobbanás?

2017. aug. 15. 12:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
2017. aug. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
6%

Ezt egyelőre tudományosan nem lehet megválaszolni.

A "szerintetek" meg nem ide való kérdés.

2017. aug. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Wadmalac ***** válasza:
84%

Lottón jobb eséllyel lehet tippelgetni.

Nulla alapunk van bármi hipotézishez.


Amúgy hipotézisből van elég nélkülünk is.

Például ott a ciklikus ősrobbanás hipotézise, nagy reccs nélkül.

[link]

2017. aug. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%

"A "szerintetek" meg nem ide való kérdés."


Jaj, kérlek, ne!

Annyira uncsi már ebben a kategóriában ez az álértelmiségi tudományoskodás, hogy már abba is belekötnek, ha leírom, hogy ma reggel szartam egyet és nincs róla fénykép, jegyzőkönyv meg pontos mérések.

Ésssss komolyan elhiszik ilyenkor, hogy mennyire okosak...

2017. aug. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Azért, mert a fizika törvényei alapján megtehette, valamint a körülmények is adottak voltak hozzá, hogy megtörténjen.
2017. aug. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 dq ***** válasza:
Szerintem nem jött létre a világegyetem. Egy absztrakt halmaz az univerzum, amelyben én (az absztrakt halmaz egy részhalmaza) pont olyan, mintha önmagára/univerzumra gondolna.
2017. aug. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Wadmalac ***** válasza:
55%

"Annyira uncsi már ebben a kategóriában ez az álértelmiségi tudományoskodás, hogy már abba is belekötnek, ha leírom, hogy ma reggel szartam egyet és nincs róla fénykép, jegyzőkönyv meg pontos mérések."

Nézd, egy szombat este egy sör mellett el lehet filozofálni ilyen hipotetikus kérdéseken, de az csak időtöltés, értelme nincs.

Itt az oldalon nincs olyan ember, aki képes lenne olyan életképes hipotézist feldobni, amit valaki okosabb előtte már ne tett volna meg.


A kérdésre nincs a pór halandó tudásszintjén kitalálható értelmes válasz.


Hülyeséget meg, hogy pl. az őssárkány tojásából született a világ, ide, a tudomány rovatba tényleg minek?

2017. aug. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Wadmalac ***** válasza:
39%
Az is egy hipotézis, hogy nincs is világegyetem, csupán egy hologram van, ami tartalmazza a jelen pillanatot és a múlt teljes leírását és én, mint a hologram eleme, csak ebben a pillanatban létezek, hamis múlt-emlékezettel, maga a hologram meg egyszerűen az ősrobbanás pillanatáig visszanyúló múltat tartalmaz csak.
2017. aug. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%

Jó és szerinted az eddigi tudásunkat hogy szereztük meg?

Így, hogy elmélkedtek, az előzőek alapján meg ugye a borotva meg a többi.

Túlzásokba meg nem kell esni, sárkányokat meg rózsaszín pitbullal jönni.

2017. aug. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
18%

Mi a fészkes fenéről elmélkedsz úgy, hogy ABSZOLÚT semmit nem tudsz se bizonyítani, se cáfolni belőle?

Ilyenkor tényleg csak a kocsmában lehet elmélkedni, azt pedig itt úgy hívják, hogy ezotéria fórum. Ha normálisan működne, akkor az lenne a helye az ilyen feltevéseknek.

Mert SEMMIVEL sem kisebb az esélye annak sem, hogy Festéktüsszentő Hapci Benő tüsszentette az egész világunkat, mint bármi másnak!

Jelenleg NINCSEN túlzás! A tűzokádó sárkány pont annyira megalapozott feltevés, mint ez, vagy akár valamelyik isten.


Ezért írtam, hogy a tudománynak NINCSEN erről elmélete, és még sokáig nem is lesz.

A "szerintetek" pedig tényleg nem ide való!

Vagy úgy képzelted, hogy mindenki bedobja az ötletét, mint a kártyában, és akinek színesebb, szagosabb, hangosabb - vagy netán erőszakosabb: mint pl. te - majd az fog győzni?

2017. aug. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!