Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Szerintetek van valami köze a...

Szerintetek van valami köze a 2012-höz ez a sok baleset?

Figyelt kérdés
Ma halodtam a rádióba hogy földrengés volt, meg diónagyságú jégeső, árvíz stb.
2010. máj. 26. 07:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

09:26: A Mount St. Helens Washington államban van, az USA-nak Washington várossal ellentétes oldalán, és nincs a közelében nagyobb település.


A kérdésre válaszolva pedig: nincs neki. Sem 2012-höz, mert 2010 van, sem a világvégéhez. Eddig is voltak árvizek, földrengések és egyebek. A mostaniaknál sokkal durvábbak is. És láss csodát: van világ.

2010. máj. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Baleset az, amikor összetöröd magad autóval vagy elesel, megvágod magad a konyhában. Na ennek lehet köze a 2012-től való beteges félelmeknek.

A földrengést, az extrém időjárást, az áradásokat katasztrófának hívják. Na annak semmi köze a majákhoz.

2010. máj. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Csak szolok, de most 2010 van.
2010. máj. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

12:01 Bocs, mivel a többi példánál sem várost írtam, így eszembe se jutott, hogy valaki Washington D. C.-re gondol, pláne, hogy a Keleti part geológiailag azért nem annyira aktív :)... de ez az én hülyeségem, nyilván igazad van és a többség arra gondolhatott...


Azt viszont nem mondhatod, hogy a kitörése annó nem befolyásolta sokkal több ember életét, mint a mostani Izlandi... legalábbis úgy tudom azért ennél sokkal durvábban megbénította a légiközlekedést, sőt nem csak a légit, stb...

2010. máj. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
nem hiszek az ilyen világvégében. hogy lehetne elöre tudni, h mikor lesz napra pontosan? sőt!órára és percre, ahogy egyesek állítják...hülyeség!
2010. máj. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Igen van köze.

Vásárold fel a tesco összes májkrémét.

A megtakarított pénzed add rászorulóknak vagyis nekem. Aztán kezd el építeni egy atombunkert s imádkozz Istenhez.

Ha szerencsés vagy talán túléled.

2010. máj. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Először ez nem nekem jutott eszembe, hanem a földrajz tanárnőmmel beszéltünk és mondták a többiek az osztályomba hogy szerintük is 1 hülyeség ez az egész 2012 és én is egyetértek velük és a földrajz tanárnőm megemlítette az időjárást.Ezért gondoltam felteszem a kérdést. Bocsánat hogy ekkora idegességet okoztam néhány embernek azáltal hogy feltettem én is egy "2012"-es kérdést.
2010. máj. 27. 14:42
 18/20 A kérdező kommentje:

"Igen van köze.

Vásárold fel a tesco összes májkrémét.

A megtakarított pénzed add rászorulóknak vagyis nekem. Aztán kezd el építeni egy atombunkert s imádkozz Istenhez.

Ha szerencsés vagy talán túléled."


Elképesztően vicces vagy... gondolom ide: [link] akarsz felkerülni... -.-"

2010. máj. 27. 14:45
 19/20 A kérdező kommentje:

"Baleset az, amikor összetöröd magad autóval vagy elesel, megvágod magad a konyhában. Na ennek lehet köze a 2012-től való beteges félelmeknek.

A földrengést, az extrém időjárást, az áradásokat katasztrófának hívják. Na annak semmi köze a majákhoz."


Igazad van, csak reggel irtam ki a kérdést azt tiszta kába voltam..:D

2010. máj. 29. 10:06
 20/20 A kérdező kommentje:
Am meg látom vannak akik férre értették a kérdésemet, mert tudom hogy nem 2012 van, de én arra gondoltam hogy közeledünk hozzá és egyre több katasztrófa történik és hogy addigra már brutálissá válik... mind1 haggyuk sztem:D
2010. máj. 29. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!