Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ebben a videoban a NÁZÁS...

Ebben a videoban a NÁZÁS valóban ezt mondja?

Figyelt kérdés

Ismerősöm mutatta ezt a videot, amiben a feltőltő egy tudományos videot kommentál. Nem ismerem az eredeti videot, ezért kérdezem, hogy miről beszélnek benne?

Azt mondja a feltőltő, hogy arról beszélnek benne, hogy a Van Allen öv olyan komoly sugárzási zóna, hogy áthaladván megöli az embereket és károsítják az integrált áramköröket is. Ha ez valóban így van szerinte nem mehettek a Holdra. Barátom szerint, így akarják az igazságot lassan kiszivárogtatni. Pedig holdraszállás után meg lehetett volna nézni milyen sugárzási öv a Van Allen. Mi az igazság? https://www.youtube.com/watch?v=ORFUrYO-JIM&t=270s


2017. szept. 24. 20:08
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
21%

Az emberek zömének fogalma nincs a NASA álláspontjáról, de bőszen hadoválnak minden hülyeséget. A fentebb válaszolók nem akarják látni a fától az erdőt? Ha egyszer a NASA maga állítja, hogy nem tudjuk elhagyni a földpályát akkor mégis miért ne lenne igaz, hogy nem tudjuk elhagyni a földpályát?? Teccikérteni? :D



Terry Virts:

https://www.youtube.com/watch?v=JgXDi7mc43M

Don Pettit:

https://www.youtube.com/watch?v=16MMZJlp_0Y

Kelly Smith az öveken való áthaladásról:

https://www.youtube.com/watch?v=4O5dPsu66Kw


Hogy mégis hogy csináltuk akkor a 60-as években, vagy csináltuk e egyáltalán valamikor is? Láttam olyan interjút amiben rákérdeznek az állítólag Holdat megjárt asztronautánál a VAN ALLEN öveken való áthaladásra és ő meg csak kamillázik, ő nem is emlékszik, hogy mikor történt, észre sem vette. Kicsit fura, én biztos félholtra várva szívinfarktus közelben számolnék visszafelé ahogy közeledek az űrhajómmal :D.

2018. júl. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
10%

[link]


Nem art tudomanyos dolgoknal angolul tudni,es angol - osszesegeben a gyk-nal magasabb szinvonallal megaldott -forumokon is utannanezni a dolognak.

2018. júl. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
26%

ma 08:54


Naggggggyon körülményes körbe körbe magyarázkodás a kompjuterekről meg az érzékenyáramkörökblablabla, teljesen privát véleményen alapuló találgatás amit semmiféle NASA-s nyilatkozat nem támaszt alá! Ellentétben azzal a kevéske paraszti ésszel is értelmezhető kijelentéssel amit csak szimplán fel kell fogni, hogy "nem tudjuk elhagyni a földpályát" vagy "mennénk a Holdra de nem tudunk". Ennyi! :D

2018. júl. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:

Ha megnéztétek a videot az van benne, hogy amagyar úriember lefordítja amit a NASA tudós magyaráz. Hogy eddig még nem sikerült áthaladni a Földet mindenhol körülölelő Van Allen övezeten és most ezt kell kutatni.


De a magyar videos nagyon okosan már rájött, hogy ebből az is következik, hogy nem mehetett ember a Holdra, hiszen a nagy sugárzásba meghalt volna. Elég érdekes, hogy ezt nekem kell így szájbarágósan elmagyarázni az elvileg képezett embereknek. Mindegy. Az is érdekes, hogy ez is csak egy magyar laikusnak jutott eszébe erről a tényről. Meglehetősen szenzációs a hír, de mégsem hallottam azóta sem TV-ben hogy mégsem volt ember a Holdon. Azt a tükröt simán ledobta egy drón?

2018. aug. 14. 18:50
 15/40 anonim ***** válasza:
45%
kretén
2018. aug. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
31%

11-es, Terry Virts arról beszél, hogy a hétköznapi ember "olcsó" utaztatását nem oldottuk még meg, nem arról, hogy nem volt ember a Holdon. Ügyesen ferdítesz.

Don Pettit mégis hol mondja, hogy nem voltunk a Holdon, végig arról beszél, hogy vissza kéne menni.


Mivel az első két linkelt videód nem győzött meg, valószínüleg a harmadik sem tett volna rám nagy benyomást, ennek fényében nem pazaroltam el 7 percet az életemből.

2018. aug. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
40%
Nekem a karácsonyi székletem már megjött, kijött a fenekemből a mákos bejgli, töltött káposzta,a halászlét meg már korábban kipisiltem
2018. dec. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
16%
Hát ez a válasz passzol a kérdező színvonalához.
2018. dec. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
20%

"Terry Virts arról beszél, hogy a hétköznapi ember "olcsó" utaztatását nem oldottuk még meg.."

Ez súlyos képzelődés vagy súlyos hiányosságok az angol nyelv értése szintjén. :DD Azt meg nem is mondta senki, hogy arról beszélne nem voltunk a Holdon! Ez csupán következtetés szintjén került szóba. Konkrétan arról van szó a videóban, hogy jelenleg nem tudjuk elhagyni a földpályát. "Right now we only can fly in Earth orbit, that's the fartest that we can go..."


"Don Pettit mégis hol mondja, hogy nem voltunk a Holdon, végig arról beszél, hogy vissza kéne menni."

Ugyanaz, súlyos képzelődés, angol nyelvi problémák és megint csak ki mondta, hogy az van benne sosem voltunk a Holdon?? Arról beszél, amiről Terry Virts, mennénk de nem tudunk! "I'd go to the Moon in a nanosecond, the problem is we don't have the technology to do that anymore"


"Mivel az első két linkelt videód nem győzött meg, valószínüleg a harmadik sem tett volna rám nagy benyomást, ennek fényében nem pazaroltam el 7 percet az életemből."

Nos ha az előző két videóval nem tudtál megbirkózni angol nyelv megértése majd a tartalom értelmezése szintjén akkor ez a videó igazán túlhaladná a képességeidet, én sem ajánlom!

2018. dec. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
45%
Igen, azt mondja de ez nem valami titok, szamos egyeb nasa-s astro mokus elmondja. Most dolgoznak azon, hogy ujra megteremtsek a technikai megoldast. Szerintem hamarosan bejelentik hogy ujra kepesek vagyunk embert kuldeni a van allen oveken tul.
2018. dec. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!