Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Van e arról valamilyen tudomán...

Van e arról valamilyen tudományos adat, kísérlet, hogy meddig bírja ki egy ember teljesen egyedül?

Figyelt kérdés
Természetesen úgy, hogy egészséges, nem kínozzák, és minden szükséges dolog adva van. Kaja, mozgás, elfoglaltság, stb. De nulla emberi kapcsolat, kommunikáció. Egyéni vélemények, tudás is érdekel. Köszönöm!

2017. okt. 27. 22:54
 1/7 dq ***** válasza:
73%
Haláláig.
2017. okt. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
ja haláláig de ki hogy van ezzel van aki bedilizik van akinek pont ez kell...de szerintem akármeddig. volt egyszer oroszországban egy kislány akit kutyák neveltek fel és felnőtt korában csak ugató hangokat tudott kiadni szerinted ő hogy bírta? ember nemvolt a közelébe,mondjuk az oroszok mindent kibírnak...:=D
2017. okt. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bármeddig. Ez egy tèvhit, hogy nem. Èn is teljesen normálisan el tudnèk szórakozni. Elszokik az ember a társadalmi normálktól ès így annak szemszögèből a viselkedèse nem normális tehát igazából semmi baj nincs vele.
2017. okt. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Remeték léteznek, de nem mindenki bírja ezt az életmódot.

Férfiak jobban bírják.

2017. okt. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én kibírnám. Legalább nem zaklatna senki,és nem lenne,aki számonkér minden szarért,hogx mikor hol voltam,kivel beszéltem,mit csináltam,és egyéb hülyeségek...
2017. okt. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenki zöldet kapott, de nem értek egyet azzal, hogy akármeddig kibírnánk. 1-2 hónapig biztos jó lenne a nyugi, de évekig már szerintem nem lenne olyan jó buli tök egyedül.
2017. okt. 28. 21:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Defoe: Robinson Crusoe - a történet mutatja, mitől és hogyan bírható ki az egyedüllét. Kibírható de nem mindenki kerül ki épen belőle. Az, hogy erről egyéni tapasztalata alapján kinek mi a "véleménye", nem számít.
2017. okt. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!