Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ha tehetnéd, melyik földtörtén...

Ha tehetnéd, melyik földtörténeti időszakba utaznál vissza? És miért pont abba?

Figyelt kérdés

2017. okt. 30. 13:03
1 2 3 4
 31/36 Pombe ***** válasza:

Magamtól: "Nem, ha megengeded, hogy a választott korban legalább előrefelé lehessen ugrani. Szerintem kb. 100 ugrással mindenre rá lehet jönni."


Nem! Most jövök rá, hogy visszafelé jobb... :)

2017. nov. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Ha lehet, mindegyikbe. Kivéve a ordovícium, szilur, devon, karbon. Ahol egy ízeltlábú nagyobbra nőtt, mint egy focilabda az nem nekem való hely.


A legjobban engem a tengeri hüllők érdekelnének. Főleg a mosasaurusok, így lehet a krétát választanám.

2017. nov. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 Pombe ***** válasza:

"Kivéve a..."


Áh! Nem hiszem én azt! :D


Ha egy ilyen utazásra te lennél a kiválasztott, akkor beszereznél egy halom ízeltlábút és otthon széteresztve azokat, mindenfélét kitalálnál, hogy hozzájuk szokj... a végén már együtt is aludnál velük... hiszen addigra már egyedül maradnál... :)

2017. nov. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Már most is egyedül vagyok, de uhm...a francokat. És aki áthozná, arra rágyújtom a házat. Max így mennék oda :D

[link]

2017. nov. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 Pombe ***** válasza:
54%

@34


Huh... ehhez képest az én kis agyontaposott dínókori lepkém... - nesze neked jövő! :D


***


De ugye ez valójában csak Heston Blumenthal molekuláris gasztronómiájának egy kísérleti attitűdje versus ízeltlábúak? ... na be is fejeztem, mielőtt megint troll-torkoskodás gyanújába keveredem.

2017. nov. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Nem érdekel a pillangó effektus, nekem egy se fog a közelembe jönni. :D Akkor sem, ha ezzel eltörlöm a jövőt.


A legtöbbet szerintem főzni kéne amúgy, nem pedig így megpörkölni.

2017. nov. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!