Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Szerintetek van alapja, hogy...

Szerintetek van alapja, hogy a NASA, az ISS, meg a többi szervezet hazudjon a világunkkal kapcsolatban és ténylegesen lapos legyen a föld (mint ezt a lapos föld hívők állítják)?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=V-SdpbJxDAQ

3:50-től vannak érdekes dolgok.


2017. dec. 24. 23:45
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
*Föld
2017. dec. 24. 23:46
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
yay
2017. dec. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem unjátok még? De komolyan...
2017. dec. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Már az ókori görögök is tudták, hogy a Föld gömbölyű. Eléggé hülyének kell lenni ahhoz, hogy a 21. században tényleg elhiggye valaki, hogy lapos, már bocsánat.
2017. dec. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ennek annyi az esélye, minthogy te megnyerj egy tanulmányi versenyt.
2017. dec. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Én voltam már olyan részeg, hogy leestem a Föld szélén.
2017. dec. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ide NASA-technika, elég 2 óra, 2 egyforma bot, 2 mérőszalag, és egy kis napsütés, és egy barát akiben megbízol.

Ha megméritek a Nap delelési magasságát két ponton egy időben, a lapos Föld, és egyéb konteo-hívők mehetnek jeget aszalni.

A két pont 110 - 120 km távol legyen egymástól észak-dél irányban (lehet több is), lehetőleg közel azonos tengerszint feletti magasságban.

2017. dec. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Utazd körbe a Földet, és megtudod. Ha tényleg visszaérsz oda, ahonnan elindultál, akkor nem lehet lapos.


De tényleg, hogyan gondolod? Ha lapos lenne, akkor az összes gömb (geoid) alakra utaló bizonyítékot meghamisították? MINDET??? Kivétel nélkül?

2017. dec. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
98%
Ez az egész lapos föld teória viccnek indult és akadtak olyan hülyék akik komolyan vették.
2017. dec. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
97%

Szerinted van alapja, hogy a lapos föld hivők igazat mondanak? :D


Nincs.


Mi haszna lenne, ha NASA és egyéb szervezetek hazudnának és lapos lenne a föld?

Semmi.


Mi haszna van a föld hivőkknek?

- Trollkodás. Jót röhögnek azokon akik beveszik.

- Igy akarnak a középpontba kerülni. ("Én tudom az igazságot, a tudósok hülyék".)

- Blogok, Weblapok, youtube csatornák látogatottság növelése. Pénz hajtás.


Bár vannak akik elhiszik. Azok:

- Kényelmesebb nekik a hülyeséget elhinni, mint tanulni.

- Bármi eladható nekik.


Mindenki abban hisz, amiben akar. De a tudományt nem érdekli, hogy hiszel e benne.

Régen is volt HOAX, bár akkor pletykának, városi legendának, mesének hivták.



Ha azt mondom, hogy én egy nagy professzor vagyok és tudom az igazságot a holdról, akkor elhiszed?

A hold valójában lapos. Csak azért van, hogy eltakarja a mögötte lévő hatalmas űrállomást. Az ár-apály a mögötte lévő űrállomás miatt van. Sőt az időjárást is ők irányitják. De még az elektromos áram is onnan jön, vezeték nélkül. Két villanymotorral és egy nehéz lendkerékkel termelik az ingyen áramot.

https://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__egyeb-kerdesek__9..


Persze nem vagyok az, és a lapos holdnak is annyi csak az igazság tartalma, mint a lapos földnek. De röhögni talán jó.

2017. dec. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!