Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy az univerzum folyamatosan tágul?

Figyelt kérdés

Mi indíthatta el ezt a folyamatot? És hogyhogy még mindig tart? Köze lehet az ősrobbanáshoz? Minek lehet akkora gravitációs tere, hogy ezt okozza?

Másik kérdéskör:

Eddig olyan egzobolygókat kutattak, amin szén alapú evolúció jöhetett létre. Pont mint a Földön. A szén pedig rengeteg jó tulajdonsággal bír, ezért alakulhatott belőle élet. De vannak hasonlóan jó tulajdonságokkal rendelkező elemek is. Lehetséges-e az, hogy eddig rossz helyeken keresgéltünk, hogy minden bolygónak van egy saját evolúciója élettel, csak mi, a szén alapúak ezt nem vesszük észre?

És miből alakulhat ki az élet? Mi lehetett a legelső mutálódás? Hisz minden bioszkönyv tanítja az evolúció folyamatát. Minden kémiakönyv tartalmazza a dns és rns összetételét, írnak az életjelenségekről.....de egyik sem említi, hogy mi lehetett az az egy mutálódás, ami életet teremtett. Egyáltalán mi ez az egész?

16/l


2018. máj. 10. 07:57
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Nos, pont nem letorkolást kértem. Még mindig csak érdeklődöm, nem kell megölni azért, ha valami nem tetszik, amit írtam.
2018. máj. 15. 13:38
 22/26 anonim ***** válasza:
Kérdező, a Jártál volna be...nem neked szólt, bocsi, ha magadra vetted!
2018. máj. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Jajj nem rád gondoltam 42-es. Bocsi. Aranyos vagy :)

70%-osra gondoltam.

2018. máj. 15. 14:27
 24/26 anonim ***** válasza:

Hát, kérdező, akkor sajnos csapdába estél.

Attól még, hogy a 42%-os a te fülednek szebben muzsikál - nem lesz neki igaza!

Sőt: ha egy kicsit követnéd, hogy miket írt máshol, akkor láthatnád, hogy szemérmetlenül torzít mindenhol, és általában még csak véletlenül sem mond igazat. Most sem. Nem ok nélkül beszélek így vele: ismerem már.


Akkor még egyet tudok tanácsolni: nézd meg Dávid Gyula anyagait. Érdemes, mert nagyon szépen és érthetően magyaráz.

2018. máj. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
A probléma az, hogy a 70 %-os nem tud veszíteni. Pedig nem versengésről, csak vitáról szólt a téma, mire ezt sértésnek vette.
2018. máj. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Kérdező... nézd meg ezt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallaskr..


Itt is ő van, meg még egy csomó más helyen is.

Arról lehet megismerni, hogy nem segít semmiben, minden tudományos dolgot tagad, és amúgy kreacionista.

2018. máj. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!