Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Vélemény az "ultraluminális"...

Vélemény az "ultraluminális" Alcubierre-meghajtóról?

Figyelt kérdés
Állítólag az általános relativitás megengedi, ugyanis a teren keresztül nem mozog ultraluminális sebességgel és gyorsulást sem érzékel, viszont ez az időutazási paradoxonokon kívül más relativitáselméleti paradoxonhoz is vezetne. Mi lehet erre a megoldás?

2018. máj. 22. 21:30
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
0%
Csak hiányzik a másik fele, mert az idő nem halad visszafelé az első 11 dimenzión. A többin a kvantum kolleráció az nem csak a a térben képes hatni, de téren át, gravitáción át, az időn át is. Erre azérr van szükség mert ha ismerjük a kezdeti paramétereket akkor ismerjük a rendszer maximumát és minimumát is. Vagyis van egy behatárolt szegmens ahol a tér tágul az éterben az ősrobbanás után folyamatosan. Ráadasul most bitonyítottam hogy sajnos a tér az nem gyorsulva tágul, hanem lassul, és akkor fog megállni mikor minden kihűlik abszolút minuszra. Utána pedig sugorodik, és fölmelegedik, a kölcsönhatások a molekulák közt szétesnek és újra minden egy energia plazma lesz, aztán pedig egy sűrű gömb. Sajnos ez van eddig, máshogy nem stimmel az elmélet.
2018. máj. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
0%

Miért lehetséges ez? Mert valamit nagyon benéztek a tudósok vagy az én elméletem hibás. Ugye megállapították hogy gyorsulva tágul, mert nyomot hagynak a dolgok, az hogy milyet az attól függ. De egyszerűen nem vették az figyelembe hogy a világ széle után nincs semmi! Elméletben. Vagyis ami úgy nézki hogy gyorsul az valójában lassul, mert a tér folyamatosan tágul és a belső tér növekszik(de mihez képest? Saját magához képest.) , és ezt figyelembe véve az egész tulajdonképpen nem más mint egy hatalmas differenciál mű;) amit beadsz azt valahonnan el is kell venni. De honnan? Hogy keletkezik spontán a semmiböl valami? Erre is van egy elméletem de ez már nem a kérdéshez tartozik.

A lényeg hogy nincs lehetőség ilyen "ördögi" masinák készítésére.

2018. máj. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
0%
Jah és a dimenziók at nem úgy kell értelmezni ahogy azt sokan elképzelik. Hogy van a hiperkocka... És így tovább..nem egészen ígyvan sajnos.
2018. máj. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
0%
A fraktál univerzum elméletről hallotál már? Abba is van ám pár komoly kérdés.
2018. máj. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
0%
Van egy olyan is hogy szimulációban vagyunk benne. De akkor akik szimulálnak minket azokat is valakik szimulálják vagy az ő univerzumuk az eredeti? Nah ezért hiszek én Istenben is de a realitásban is egyszerre. Nem lehet tudni mi az igazság, de én maradok a Standard nagy bumm elméletnél. Volt már más elméletem is de azok kudarcot vallotak a egyszerű atomi töltéseknél, és a elektromos töltések levezetésénél. Az én elméletem szerint mindennek oka van, ami azt jelenti hogy akár még a elektron felhőben lévű elektronok pozíciója is meghatározott lehet, az már nagyon bonyolult hogy.
2018. máj. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
0%
Túl sokat írtam le még a végén valaki más oldja meg;)
2018. máj. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 Mojjo ***** válasza:
100%

GyakoriExpert, nekem két kérdésem lenne, megtisztelnél, ha válaszolnál rá:

- Mi ösztönzött arra, hogy ilyesmivel kezdj foglalkozni? Mi a motivációd?

- Honnan/hogyan jutsz azokra a gondolatokra, amiket pl itt is leírtál?

2018. máj. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%

Uraim, nekem csak egy kérdésem van.

Mi az a kvantum kolleráció?

Számomra is ijesztő!

2018. máj. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
0%

Az a baj egyszerűen ilyen vagyok és mindennel foglalkozok. De ezt meg szeretném oldali mert nagyon izgat hogy mégis itt vagyunk a földön és ez hogyan lehetséges.

Egyszer volt egy ilyen beütésem hogy nagyon beleéltem magam ebbe az erzésbe hogy az emberi lét, meg az egész univerzum létezik.

Akkor rájöttem hogy ez egyszerűen annyira titokzatos de mégis működik, és ittvagyunk, a nap süt, a bolygó kering, megy minden, hát ez meg mégis hogy lehetséges?

Mert nem mondatod az hogy nem így van, nem tagadhatod le hogy az egész csak illuzió. Mert kinyújtod a karod és megtudsz fogni dolgokat, valami ott van, de hogy az miért pont így az a kérdés, a nagy kérdés, aminél nincs nagyobb.

2018. máj. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 Mojjo ***** válasza:
100%
@19: Köszi, ez az első kérdésemre vehető válasznak :) A másodikról is tudnál valamit mondani? Hogyan jutsz pl olyan gondolatokhoz, amiket a 10-es hozzászólásban írtál?
2018. máj. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!